11 серпня о 18.30 Хмельницька обласна філармонія щиро запрошує на концертну програма «Українець у Швейцарії»!

 

За участю:

Молодіжний духовий оркестр Кантону Швіц (Швейцарія)

Диригент Урс Бамерт

Соліст Андрій Драган (фортепіано, Україна-Швейцарія)

 

У програмі:

Ральф Воган-Вільямс Marsch aus "Англійська народна пісня"

Стефана Джеггі Романтична увертюра

Пол Хіндеміт / Кіт Вілсон: "Марш" із "Симфонічних метаморфоз на теми Карла Марії фон Вебера"

Джон Вільямс Олімпійський дух

Джордж Гершвін Рапсодія в блакитному (Андрій Драган, Соліст)

Тошіхіко Сахаші Deep Purple Medley

 

 

SKJBO

Schwyzer Kantonale Jugendblasorchester

Canton Schwyz Youth Wind Symphony

Молодіжний духовий оркестр Кантону Швіц функціонує з 1995 року і надає юним музикантам у віці від 16 до 25 років з усього кантону Швіц можливість робити музику разом. Під музичним керівництвом відомого диригента Урса Бамерта оркестр став одним з найкращих духових оркестрів Швейцарії.

          До найбільших успіхів оркестру можна зачислити отримання у 2005 році І-ої премії на світовому юнацькому фестивалі в Цюріху, а також отримання ІІ-ої премії та «Золотої відзнаки» на Міжнародному конкурсі духової музики в Празі в 2008 році.

          Наприкінці 2010 року оркестр зачарував більше як 4500 глядачів в рамках святкового різдвяного концерту у кантоні Швіц. В травні 2014 року оркестр брав участь в Гала-концерті з нагоди аудієнції Папи Римського Франциска. у Римі на Площі святого Петра були присутні майже 40 тисяч паломників.

          Кожні два роки оркестр проводить однотижневий оркестровий табір в якому учасники оркестру мають змогу розкрити свою індивідуальну майстерність та знання в співпраці з професійними музикантами.

 

          Урс Бамерт народився і виріс недалеко від Цюріха в кантоні Швіц. Закінчив музичні академії в Цюріху і Люцерні по кларнету та теорії музики. Як музикант працював у швейцарських та німецьких професійних оркестрах у містах Базелі, Женеві, Цюріху, Люцерні та у Штутгарті. Викладає в багатьох музичних школах та вищих навчальних закладах.

          Освіту як диригент отримав під наставництвом Вальтера Хюглера, Річарда Шумахера, Євгена Корпорона, Цун Йе та Курта Масура. Ці знання він передає юним швейцарським диригентам.

          У співпраці зі своїми однодумцями, а також з музичною асоціацією кантону Швіц створив молодіжний духовий оркестр (SKJBO Schwyzer Kantonale Jugendblasorchester Canton Schwyz Youth Wind Symphony). Перший концерт якого відбувся в 1995 році.

          Сьогодні він керує відомим професійним симфонічним оркестром Canton Schwyz SOKS, а також духовим оркестром Feldmusik Jona. На швейцарському радіо DRS2 він створив програму з концертною духовою музикою.

          Він робить велику кількість аранжувань відомих музичних творів для духового оркестру. Його регулярно запрошують на національні та регіональні музичні конкурси, як запрошеного диригента та як члена журі.

 

          Андрій Драган народився у відомій українській родині музикантів. Почав грати на фортепіано у чотири роки. Його заохочували батьки, а в молодому віці готувала професор Лідія Крич у рідному місті Львові. У віці 12 років виступав як соліст оркестру Лемберга, заснованого диригентом Гунхардом Маттесом, в Україні та у Швейцарії. Саме завдяки сприянню Гунхарда Маттеса Андрій Драган навчався в Базельській музичній академії у професора Адріана Етікера. Протягом цього 10-річного періоду навчання в Базелі, він регулярно брав участь у численних міжнародних конкурсах, а також отримав ряд міжнародних ангажементів, як соліст та камерний музикант.

          З 2018 року Андрій Драган регулярно виступає як учасник тріо "Барвінський" разом із Василем Зацихою та Алесіо Піанеллі. У 2019 році тріо було нагороджено концертним призом за посередництво конкурсу камерної музики Migros. Окрім того, Андрій Драган у 2009 році був нагороджений Credit Suisse Jeunes Solistes  та І премією Prix Collard Фонду Кіфера-Габліцеля в 2013 році.

 

Вхід тільки у захисних масках!

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook / Instagram YouTube-каналі