25 жовтня, неділя о 18.30 Хмельницька обласна філармонія щиро запрошує всіх на концерт в рамках фестивалю "Хмельницький КамерФест"!

 

 

Академічний симфонічний оркестр 

Диригент - Олександр Драган.

Соліст - Уляна Макєєва(гобой).

 

Уляна Макєєва. Народилася у Харкові. Закінчила Харківську середню спеціальну музичну школу-інтернат за двома спеціалізаціями: оркестрові духові інструменти (гобой) та теорія музики. У 2011 закінчила з відзнакою магістратуру Харківського державного університету мистецтв імені П. Котляревського за спеціальністю «Музичне мистецтво» із кількома кваліфікаціями: концертний виконавець, артист оркестру, артист ансамблю, науковець-дослідник,  викладач вищого учбового закладу.  Вчилася в класі проф. В. І. Лєбєдєва та ст. викладача В. Ю. Карєлової. У 2014 закінчила асистентуру-стажування ХНУМ.

Уляна – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів: ім. Е. Коки (м.Кишинів, Молдова), «Синій птах» (м. Сімферополь), «Харківські асамблеї» (м. Харків), Конкурс молодих виконавців ім. Д. Біди (м. Львів), Конкурс виконавців ім. В. Антонова (м. Київ). Брала участь у майстер-класах професора Королівської академії музики (Великобританія) Олексія Огрінчука, професора Вищої школи мистецтв м. Берн (Швейцарія) Карстена Еккерта, професора Альфредо Бернардіні (Італія). Кілька років поспіль здобувала іменну стипендію Президента України, а також була стипендіатом фонду ім. Є. Кушнарьова та фонду «Ренесанс». Мала концерти та приймала участь у фестивалях в багатьох містах України (Харків, Феодосія, Львів, Суми, Полтава, Житомир, Чернігів, Одеса, Київ), а також в РФ та Молдові.

Ще за часів навчання в школі почала свою професійну кар’єру як оркестровий музикант в Молодіжному академічному симфонічному оркестрі  «Слобожанський» (м. Харків). Працювала на посаді концертмейстера групи гобоїв в Академічному симфонічному оркестрі «Філармонія» (м. Чернігів), другого соліста-регулятора групи в Одеському національному театрі опери та балету, з 2013 по 2020 роки була концертмейстером групи гобоїв Національного одеського філармонійного оркестру. Кілька років була запрошеним першим гобоєм в оркестр фестивалю «Классика над Волгой» та «Классика Open Fest» (м. Тольятті, РФ), а також в камерному оркестрі «Fortunati» (м. Харків).

З 2020 року є концертмейстером групи гобоїв Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії.

 

Олександр Драган – генеральний директор Хмельницької обласної філармонії, кандидат мистецтвознавства, доцент. Народився 3 травня 1981 року в селі Трофанівка Снятинського району, Івано-Франківської області. Навчався у Львівській Національній музичній академії імені М. Лисенка кафедра оперно-симфонічного диригування та в аспірантурі академії у професора Юрія Луціва (2005-2009 роки). З 2008 по 2009 роки Олександр Драган – художній керівник та головний диригент камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії. З 2009 року – до сьогодні генеральний директор Хмельницької обласної філармонії. Як диригент камерного та симфонічного оркестрів виступав у престижних мистецьких фестивалях в Україні: «Київ мюзикфест» м. Київ, «Контрасти» м. Львів, «Два дні і дві ночі» м. Одеса, та за її межами: Польща, Литва, Швейцарія, Німеччина, Австрія. Є засновником та натхненником престижного мистецького форуму «Хмельницький КамерФест», конкурсу молодих виконавців «ProArt», ряду інших мистецьких імпрез. З його ініціативи вперше за роки незалежності поставлені опери та оперети «Назар Стодоля», «Богдан Хмельницький» К.Данькевича, «Гуцулка Ксеня» Я.Барнича, здійснено ряд інших постановок у стінах Хмельницької обласної філармонії.

Вхід тільки у захисних масках!

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74

Музичний абонемент діє!Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook / Instagram YouTube-каналі