18 січня о 18.30 Хмельницька обласна філармонія представляє святкову програму "STRAUSS GALA"! 

 

Участь беруть:

Академічний симфонічний оркестр - художній керівник Тарас Малик 

Диригент - Олександр Драган

Балетна група Академічного ансамблю пісні і танцю "Козаки Поділля"

Головний балетмейстер - Заслужений артист України Сергій Качуринець

Солісти:

Ольга Абакумова (сопрано)

Анна Попова (меццо-сопрано)

Олег Лановий (тенор, м. Львів)

Степан Дробіт (баритон)

 

У програмі прозвучать всесвітньо відомі та улюблені шедеври, створені представниками великої музичної династії – Йозефом Штраусом та «королем вальсів» Йоганном Штраусом - сином.

Блискуча музика геніальної родини Штраус – справжній символ усіх святкових концертів у світі. Це музика, яка виходить із самого серця Відня, вальсуючи у зимовій країні чудес! 

 

Щиро запрошуємо поринути в атмосферу чарівної музики імперського Відня!

 

Олександр Драган  – генеральний директор Хмельницької обласної філармонії, кандидат мистецтвознавства, доцент. Народився 3 травня 1981 року в селі Трофанівка Снятинського району, Івано-Франківської області. Навчався у Львівській Національній музичній академії імені М. Лисенка кафедра оперно-симфонічного диригування та в аспірантурі академії у професора Юрія Луціва (2005-2009 роки). З 2008 по 2009 роки Олександр Драган – художній керівник та головний диригент камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії. З 2009 року – до сьогодні генеральний директор Хмельницької обласної філармонії. Як диригент камерного та симфонічного оркестрів виступав у престижних мистецьких фестивалях в Україні: «Київ мюзикфест» м. Київ, «Контрасти» м. Львів, «Два дні і дві ночі» м. Одеса, та за її межами: Польща, Литва, Швейцарія, Німеччина, Австрія. Є засновником та натхненником престижного мистецького форуму «Хмельницький КамерФест», конкурсу молодих виконавців «ProArt», ряду інших мистецьких імпрез. З його ініціативи вперше за роки незалежності поставлені опери та оперети «Назар Стодоля», «Богдан Хмельницький» К.Данькевича, «Гуцулка Ксеня» Я.Барнича, здійснено ряд інших постановок у стінах Хмельницької обласної філармонії.Вхід тільки у захисних масках!

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74

Музичний абонемент діє!