3 лютого о 18.30 до Хмельницької обласної філармонії запрошують Заслужена артистка України ФАТІМА ЧЕРГІНДЗІЯ та Лауреат міжнародних конкурсів АННА ПОПОВА  на концерт "Коли розлучаються двоє"!

 

Участь беруть:

Фатіма Чергіндзія (сопрано) - Заслужена артистка України

Анна Попова (меццо-сопрано) - - Лауреат міжнародних конкурсів

 Концертмейстер -  Марія Кухар

 

У програмі: 

Романси, пісні, та дуети українських композиторів

 

Анна Попова - Лауреат Всеукраїнського конкурсу

З відзнакою закінчила Донецьку Державну Музичну Академію імені С. Прокоф`єва по класу академічний спів (клас Народної артистки України, професора, зав. кафедри Колесник Раїси Самсонівни).

Анна Попова — лауреат I премії та володарка Гран- Прі Всеукраїнського конкурсу вокальної та диригентської майстерності (категорія - академічний спів), м Ніжин.

З 2008 по 2015 роки працювала у Донецькому Національному академічному театрі опери та балету імені А. Солов`яненка.

У 2009 році брала участь в міжнародному проекті «Бахівська академія», м. Донецьк.

У 2012 році брала участь у майстер-класах гільдії концертмейстерів м. Москва.

У 2013 році виконувала оперні партії (Лю в опері “Турандот” Дж. Пуччіні, Мерседес в опері “Кармен” Дж. Бізе) на провідних сценах Іспанії. А також брала участь у Гала-коцерті оперного фестивалю в м. Марбелья (Іспанія).

Брала участь у концертах оперної музики в багатьох містах України: Чернігів, Київ, Донецьк, Хмельницький та інші.

У 2018 році брала участь у фестивалі "Open Air Fest" у м. Хмельницький.

А також на сцені Хмельницької обласної філармонії заспівала партію Соломії в опері “Богдан Хмельницький” К. Данькевича.

В репертуарі солістки оперні партії: П. І. Чайковський, партія Тетяни з опери «Євгеній Онєгін»; Дж. Пуччіні, партія Лю з опери «Турандот»; Дж. Пуччіні, партія Тоски з опери «Тоска»; Дж. Бізе, партія Мерседес з опери «Кармен»; Дж. Верді, партія Флори з опери «Травіата»; Дж. Верді, партія Великої Жриці з опери «Аїда»; К. Данькевич, партія Соломії з опери "Богдан Хмельницький"; В. А. Моцарт, партія Третьої Дами з опери "Чарівна флейта"; В. А. Моцарт, партія Донни Анни з опери "Дон Жуан", В. А. Моцарт, партія Меццо-сопрано в «Requiem»; Є. Станкович, партія Сопрано в "Opera Rustica".

 

Фатіма Чергіндзія - Заслужена артистка України, у Хмельницькій обласній філармонії працює з 2003 року. Виступає з Академічним симфонічним оркестром та Камерним оркестром, з Академічним ансамблем пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії.

Співачка володіє лірико-колоратурним сопрано, пронизаними теплими, оксамитовими відтінками. Солістка виступає з концертами в Україні та за її межами: Італія, Австрія, Фінляндія, Польща, Абхазія. Артистка постійно працює над вдосконаленням своєї майстерності, її відкритість та доброзичливість завжди викликають у слухачів відповідні почуття. Відзначена іменною стипендією «Чарівність таланту». А також є стипендіатом Премії Міського голови (2019).

Фатімі Чергіндзії властивий дар сценічного перевтілення. Особливо яскраво вона це продемонструвала в партіях Одарки з опери Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм»  на святкуванні Дня незалежності, партії головної героїні Ганни в опері "Украдене щастя" Ю. Мейтуса, партії Варвари у опері "Богдан Хмельницький" К. Данькевича, Стехи у опері "Назар Стодоля" К. Данькевича, а також у операх "Іоланта" П.І. Чайковського, "Казка про царя Салтана" М. Римського-Корсакова, "Алеко" С. Рахманінова, "Травіата" Верді, "оперетті "Летюча Миша" Й. Штрауса, "Кармен" Бізе, у моноопері "Листи Кохання" В. Губаренка.

Оркестрові партії: К. Oрф “Carmina Burana”, Р. Шуман "Frauenliebe und leben", В. Моцарт “Requiem”, Россіні “Stabat Mater”, Перголезі “Stabat Mater”. 

Фатіма Чергіндзія є лауреатом багатьох Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів академічної та сучасної музики, нагороджена почесними відзнаками Міністерства культури і мистецтв України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв» (2005), Почесною грамотою обласного управління культури, Хмельницькою обласною премією імені Т.Г. Шевченка (2010). Має звання лауреата «Людина року 2011».

Фатіма Чергіндзія неодноразово була запрошена у журі конкурсів, серед яких: «Красо України, Поділля» (2017), Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського солоспіву імені В.Заремби (2018), Всеукраїнський фестиваль-конкурс української академічної музики «Класик-проект» присвяченого пам’яті Ю. Мейтуса (голова журі, м. Кропивницький, 2018).

 

 

 

 

 

Вхід тільки у захисних масках!

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74 та за посиланням https://khmelnitsky.karabas.com/koncert-koli-rozluchayutsya-dvoye

Музичний абонемент діє!

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook / Instagram YouTube-каналі