Наш пріоритет -
формування здорового та щасливого покоління
Комплекс послуг садочка:
- п"ятиразове збалансоване харчування
- найсучасніші методики навчання та професійний колектив педагогів
- найкраще двомовне середовище для всебічного розвитку дітей (українська та англійська мови)
- щоденний медичний та психологічний супровід
- безпечний простір та особлива атмосфера домашнього затишку
Вибір вікової групи
В дитячому садочку Казковий Світ проводиться набір до чотирьох вікових груп:

Група ясельного віку (від 1.6 року до 2,5 років)
Група молодшого дошкільного віку (2,5 - 3,5 роки)
Група середнього дошкільного віку (4 - 5 років)
Група старшого дошкільного віку (5-6 років)
Захоплюючі та розвиваючі заняття
Проводимо цікаві захоплюючі заняття за новітніми унікальними методиками навчання: щоденна англійська мова, проектна діяльність, легоконструювання, ейдетика, а також заняття по державній програмі: мовлення, математика, логіка, природознавство, сенсорика, читання, письмо, грамота, заняття з психологом та логопедом.
Творчі заняття
Розвиваємо кретивне мислення Вашої дитини, проводячи творчі заняття: ліпка, малювання, аплікація, театральная студія, легоклуб, музичні заняття: гра на музичних інструментах та вокал.
Англійська мова
Навчання в англомовному садочку відбувається за сучасною методикою на основі програми «Kindermusic». Ми створили найкраще навчальне двомовне середовище для всебічного розвитку Ваших дітей (англійська та українська мови).
Хореографія та гімнастика
Програма навчання передбачає вивчення дитячої хореографії, сучасного танцю в стилях: модерн, контемп, джаз, українські народні танці та інші. У навчанні використовуються елементи ритміки, гімнастики, акробатики, а також для повноцінного фізичного розвитку є занятя з фізкультури та бебі-йоги.
Садочок вихідного дня
Надаємо послугу садочка вихідного дня. Можемо доглядати за Вашою дитиною навіть у вихідні дні. Щосуботи садочок працює з 9.00 до 18.00.
Медичний та психологічний супровід
В Казковому Світі працює медична сестра, яка спостерігає за станом здоров"я Вашої дитини протягом усього дня. Також щодня за графіком груп заняття з дітьми проводять такі спеціалісти, як логопед та психолог
5-разове харчування
В послуги Казкового Світу входить повноцінне збалансоване та дієтичне харчування, 5 разів на день: сніданок, фруктова тарілка, обід, підвечірок (полуденок) та вечеря. У нашому меню завжди є свіжі овочі, фрукти та ягоди, м"ясо та риба, молочні продукти та запіканки, каші, салати, компоти та чай, свіжа випічка.

Прогулянки двічі на день
Режим дня складається з щоденних прогулянок на закритих ігрових майданчиках, також старші групи виходять на прогулянку у паркові зони, відвідують різноманітні екскурсії в музеї та інші тематичні заклади.
Екологічні іграшки і безпечні умови
Обладнання в Казковому Світі скаладається з екологічних і безпечних іграшок і меблів, з якими Вашим дітям буде комфортно та безпечно. Ми на 100% впевнені, що наш садок буде для малечі казковою країною, де збуваються мрії!