Заняття з раннього розвитку для малюків від 1 до 2,5 років та заняття для дошкільнят від 3 до 5 років
Заняття включають у себе використання методик Монтессорі, Домана, подружжя Нікітіних, Зайцева, Шичіда та інших відомих вчених, а саме:

1. Розвиток дрібної та загальної моторики, сенсорики, соціально-побутових навичок.
2. Елементи малювання, ліпки, аплікації, театралізована діяльність та конструювання.
3. Музичні розминки, віршовані інсценівки, логоритміка.
4. Підготовчі розвиваючі заняття з легкої адаптації до садочка, розвиток пізнавальних процесів, фізичних та соціальних навичок, емоційно-вольової сфери.
5. Розвиток усного мовлення, сприйняття та памяті, математичних навичок, соціально-побутових та творчих вмінь.
Міні-садочок з 9.00 до 13.30
Наш міні-садочок - затишний, домашній, привітний до малят. Це ідеальна програма розвитку для дітей, що не ходять у дитячий садок, або готуються йти до нього.
Тут, в особливому середовищі, що сприяє розвитку, за допомогою захоплюючих та пізнавальних вправ, діти з задоволенням проводять час без батьків.

В міні-групах не більше 6-8 дітей, що дозволяє приділити увагу кожній дитині, створити атмосферу, наближену до сімейної, а також мінімізувати ризик вірусних захворювань.

Наші спеціалісти огорнуть Вашу дитину належною увагою та турботою, врахують усі Ваші побажання та виправдають сподівання.
Підготовка до школи дітей від 4 до 7 років
Розвиток елементарних навичок письма та читання, математичних здібностей та логічного мислення, а також комплексна підготовка до школи.
Англійська мова для дошкільнят
Ми пропонуємо цікаву та ефективну форму розважально-навчальних занять для дітей 2 — 6 років у вивченні розмовної англійської мови.
Хореографія та гімнастика
Програма навчання передбачає вивчення дитячої хореографії, сучасного танцю в стилях: модерн, контемп, джаз, українські народні танці та інші. У навчанні використовуються елементи ритміки, гімнастики, акробатики.
Індивідуальні заняття із логопедом та психологом
Проводимо індивідуальні заняття із логопедом та психологом для Вашої дитини.
Святкові заходи
Регулярно проводимо тематичині свята та майстер-класи. Наприклад: свято осені, Helloween, новорічне свято, свято весни та матері, кулінарні майстер-класи, творчі заходи та інше.