Хмельницькому працює навчальний центр, де усіх відвідувачів навчають правильному поводженню з відходами. Екскурсії цікаві як для дітей, так і для дорослих. Відвідувачі переглядають фільм про історію сміття, дізнаються про переробку відходів, їх вплив на довкілля і загалом весело та пізнавально проводять час. Для зручності хмельничан «Гуфі-центр» працює ще у суботу і батьки разом з дітьми можуть завітати на пізнавальну екскурсію, зробити фото у цікавих локаціях та просто весело провести вихідний.

Знаходиться «Гуфі-центр» за адресою: вулиця Кропивницького, 6А.

Записатися на екскурсію можна за допомогою сайту «Гуфі-центру», за телефоном: +380673590034 або через соціальні мережі: Facebook «Гуфі-центр» та Instagram @GufiCenter.

Працює «Гуфі-центр»: понеділок-п’ятниця з 9.00 до 17.00, у суботу – з 11.00 до 16.30.

«Гуфі-центр» - це 5 залів із інтерактивними експонатами, макетами, іграми, навчальними програмами, розробленими та виготовленими спеціально для «Гуфі-центру».

Через усі експозиційні зали відвідувачів веде пес Гуфі та гіди навчального центру.

У першій залі - фільм про історію сміття, далі - кімната сміттєвого жаху, за нею - найбільший експозиційний зал — розумного поводження з відходами. Є тут і компостувальня, і зала сміттєпереробного комплексу.

Навчальний центр працює як у форматі турів, так і для індивідуальних відвідувачів та з дотриманням карантинних обмежень.