22 травня о 16.00 в музеї історії міста Хмельницького відбудеться презентація нової унікальної експозиції «Міщанська кімната кін. ХІХ-поч. ХХ ст.», що присвячена відкриттю туристичного сезону та сезону родинного відпочинку.

У оновленій залі можна буде побачити експонати кінця ХІХ – початку ХХ сторіччя, ознайомитися з пресою, справжніми документами та фотокартками цієї епохи. Оригінальні та вінтажні меблі у стилі ампір, неповторний декор створюють у нашій залі справжню атмосферу міщанського побуту.

Міщанство як верства населення споконвіку формувало основу європейської цивілізації, втримуючи «золоту середину» суспільства, забезпечували стабільність держави стабільним ритмом життя. Вимушену несхитність підтримували вимушеними цінностями, як моральними так і матеріальними, втілені у показних розкошах, фарфорових дрібничках, підробному золоті, демократизуючи аристократичну розкіш. Міщани поколіннями збирали статуетки, меблі, картини як символ статку, нагромаджуючи їх, та мовби пишучи ними своєрідну сімейну хроніку надбань багатьох поколінь.

Запрошуємо всіх відвідати нову експозицію музею історії міста, аби насправді відчути себе мешканцем старого Проскурова.