Хмельницький музей-студія фотомистецтва 18 червня запрошуює на виставку «Заглиблення в себе». Автор робіт - одеський фотограф Анжела Надєжда. Фотографією займається з 2006 року. Член Національної спілки фотохудожників України, АFIAP (Художник Міжнародної Федерації фотографічного мистецтва).

Переможниця конкурсів «Портрет» та «Комп'ютерне мистецтво», призер українських фотоконкурсів, в тому числі Національного конкурсу ім.Степана Назеренко «Фотопортрет», «Образ жінки у фотомистецтві», «Болгарські мотиви», «Планета дітей», «Моя улюблена фотографія», учасник і призер 150-ти міжнародних і національних фотоконкурсів. Учасник інтернаціонального фотофестивалю Knokke-Heist (Бельгія). 

На світлинах експозиції «Заглиблення в себе» зображені діти. Вони не завжди однаково щасливі, як би цього не хотіли батьки. У них є свої настрої, що змінюються від смутку до веселості, свої мрії і простори. Не всі люди гламурно красиві, але у кожного з них є своя неповторна приваблива риса. Їхні почуття, емоційні стани різнобарвні і непередбачувано мінливі.

Примарність і конкретність, туман і ясність, світло і тінь, сон і дійсність, пристрасть і ніжність, трагічність і комічність - все це живе в фотосвіті фотохудожниці Анжели Надєжди.
Відкриття експозиції о 16:00.