Постановка театру - це оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій. На жаль, зустріч із журналістами відбулась із затримки: по дорозі до Житомира автомобіль театру зупинив принциповий пост ДАІ, який не хотів відпускати артистів.

Театр «Teulis» за своєю жанровою специфікою є не єдиним. У світі існує понад тридцять подібних театрів, а в Україні близько п'яти. Але завоювати любов публіки вдалося саме театру «Teulis».

Незвична назва театру є дзеркальним відображенням слова «силует». До складу групи входить вісім акробатів, які створюю тіньові фігури та 5 танцюристів.

«Ми працюємо над тим, щоб наша праця викликала у глядачів емоції, щоб йому було над чим подумати», - пояснює директор театру Роман Соколов.

Для глядачів шоу буде відбуватися 1 годину 20 хвилин. Програма є великою історією про людські стосунки, відображають позитивне та негативне.

«Крик душі» є назвою одного з фрагменту програми. Саме завдяки цій постановці театр здобув свою популярність на талант-шоу в Італії. Таку назву виставі вже дали глядачі у соціальній мережі Фейсбук.

Ідея показати світові сучасну проблему війни в Україні виникла не випадково. Італійські режисери в талант-шоу попросили акторів показати номер про Україну. За три дні режисерові Віталію Сусловцю вдалося зробити неймовірну постановку, яка викликала захоплення у європейців та здобула за тиждень 500 000 переглядів в Інтернеті.

Якщо ви прихильник сучасного мистецтва, то у вас є неймовірна можливість познайомитися з оригінальним театром «Teulis», який 27 березня завітає до Хмельницького у Будинок Культури.