Маючи квиток на мульті-марафон Ви маєте змогу подивитись як один збірник, так і всі підряд, можете виходити з дитиною на прогулянку в парк чи на атракціони і повертатись. 
                                                                                                                         1 квиток -на 4 години добрих мультфільмів.


   Ми всі виросли на улюблених усіма радянських "Вінні Пухові", "Карлсонові", "Ну, погоди!" та іншій класиці мультиплікації. Також на наше дитинство припав пік популярності "заморських" мультфільмів типу "Том і Джеррі", "Дональд Дак", стрічки Діснея. Зараз ці мультики займають лідируючі позиції у рейтингу найкращих, але відійшли на другий план для сучасних дітей. Сьогоднішні дітлахи більше сприймають американського Вінні Пуха, знають вдосталь про Бетмена та Людину-павука, але навряд чи розкажуть, хто такий Бармалей чи домовинок Кузя.

   Добре, якщо свідомі батьки мають на дисках такі мультфільми. Але ж якщо – ні? В них  кіно- та мультфільмах – мораль. В них – глибокий сенс, історія, відчуття та емоції. От згодьтеся, вам же шкода було Малюка, якого завжди підставлявКарлсон? Чи не хотіли ви, аби Мамонтеняшвидше знайшло свою маму? Чи не шкода вам було Пінгвіна, який завжди прибирав свою територію, а інші її бруднили? Ось у чому головна, відмінна риса таких мультфільмів – навчання істині та справедливості. На життєвих прикладах дітям показують, що погано, а що – добре, кого треба жаліти, а кого – ні.

    Ще одні з "вічних" мультфільмів – виробництва студії Уолта Діснея. Скільки поколінь плакало під час перегляду мультика "Король Лев"? Шедеври дитячих стрічок "Аладін", "Білосніжка" та інше. Легка для запам'ятовування заставка із левом, що гарчить, і якісні мультики, наприклад, "Том і Джеррі", нікого не лишили байдужими, та не лишають і до сьогодні.

Покажить своїм дітям мультфільми, на яких ви зросли та яким довіряєте !