«Для нас презентація альбому «Пристані» дуже важлива, адже ми нарешті побачимо всіх наших слухачів, прийдемо з ними у нашу музичну гавань. З нетерпінням чекаємо концерту. Кожна пісня, яка буде зіграна є результатом нашої великої любові і прагнення говорити до світу від ніжного мовчання до форте. Приходьте на наші «Пристані»!», – розповіла вокалістка гурту Христина Головко.

Концерт в Хмельницькому відбудеться 10 жовтня о 21:00 у «Гастро-барі 7.62». PIANO обіцяють подарувати гостям свої музичні «Пристані», надзвичайний голос та глибокі гітарні партії. Все це буде об’єднано динамічними ударними ритмами.

Нагадаємо, що дебютний альбом «Пристані» побачив світ у листопаді минулого року. Після безлічі схвальних відгуків музиканти презентували його у декількох містах. Треки з альбому звучали на радіоефірах Львівської Хвилі («Все й одразу»), Аристократи («Ранкове шоу»), Громадське радіо («Громадська хвиля»), Ера ФМ («Студія вихідного дня» та «Пора року» Андрія Куликова), Львівської обласної телерадіокомпанії («Шейкер»), радіо «Західний полюс» (м. Івано-Франківськ), «Рівне FM».