♪♪♫♪♪♫ ♪ УВАГА! УВАГА! УВАГА! ♫♪♪♫ ♪♪♫♪♪♪♪♪♫♪
У Хмельницькій обласній філармонії започатковується музичний пізнавально-розважальний проект для дітей "Мої перші концерти". 
Це концерти класичної музики за участю солістів та колективів філармонії, орієнтовані на родини з дітками від 0 до 3 років та родини з дітками від 3 до 6 років.
Унікальною нагодою для малечі стане безпосереднє знайомство з музичними інструментами, можливість доторкнутися до них, поспілкуватися з музикантами, взяти інтерактивну участь у музичних іграх та дізнатися багато цікавого зі світу музичного мистецтва. Концерти проводитимуться у спеціально облаштованому приміщенні, в якому передбачено ігрову зону з іграшками, територію для вільного пересування маленьких слухачів, м’які місця-подушки, пеленальний столик. 
Для батьків – це чудова нагода відпочити, цікаво і корисно провести час разом з дитиною, в ігровій формі долучити її до світу класичного мистецтва, розвинути індивідуальні музичні здібності. Спільні мистецькі враження батьків і малюків сприятимуть укріпленню і єднанню всієї родини.