Описание:
З 23 по 24 жовтня в місті Хмельницькому вдруге відбуватиметься фестиваль сучасного українського мистецтва Cow Art Fst від творчого обєднання «БК». Цьогорічна програма проекту репрезентує сучасний український андеграунд . Cow Art Fst –соціокультурний простір, в якому його учасники матимуть нагоду продемонструвати результати своєї діяльності. Це арт платформа, на якій відбуватиметься діалог глядача з автором крізь призму його творчості. Насичена фестивальна програма представляє сучасне українське мистецтво в контексті світового. 
Cow Art Fst – різножанровий фестиваль,що охоплює усі сфери сучасної української культури, тому кожен може знайти в програмі те,що зацікавить саме його. Жителі міста відкриють для себе нові імена, зможуть безпосередньо з митцями обговорити побачене і почуте і поринути в атмосферу мистецької феєрії разом з творчими та цікавими людьми. Проект має на меті сприяння розвитку культурного осередку міста та створення простору для інтелектуального та змістовного відпочинку.

Громадська організація «Сучасне Українське Кіно» - команда молодих кінематографістів та медійників, що вірить у Сучасне Українське Кіно та прагне перетворити хаотичний кінематографічний процес в Україні на індустрію, що активно і цілеспрямовано розвивається та досягає нових рівнів естетичної і технічної якостей.
Час створювати Сучасне Українське Кіно!
Местоположение:
Хмельницкий
Начало:
23 октября в 19:00