Тетяна Піскарьова запрошує на концерт «Я люблю Хмельницький»

19 листопада (четвер), о 19:00, у хмельницькій обласній філармонії (вул. Гагаріна, 7в рамках всеукраїнського туру «Я - Україна» співачки Тетяни Піскарьової відбудеться концерт «Я люблюХмельницький».

«Україна починається з кожного з нас! З впевненістю можу сказати, що тепер, після Революції Гідності, Україна - це кожен з нас, це ми, наше життя, наші будні та свята, наші радості та перемоги. Ось ужескільки часу як наша батьківщина у вогні і, як ніколи, потребує великої любові, вдячності та гордості, - каже Тетяна. – Навесні 2015 року стартував мій концертний тур, в якому головне не гасла, а любов і вміння жити в нашій новій гордій країні. Я співаю в кожному місті України про кохання, життя та перемоги. Ми їдемо не тільки у великі міста, але й у ті куточки країни, де українського артиста бачать вкрай рідко. Тому що ще зовсім недавно українська пісня не могла прийти на зустріч до своєї публіки ... Але все змінилося! І тепер я на власному прикладі буду привозити українську естраду в кожне навіть найменшемістечко моєї улюбленої батьківщини. Більше того, на своїх концертах я хочу підтримати починаючих артистів, дорослих і дітей, розділити з ними місце на сцені та разом з вами, дорогі глядачі, гідно їхоцінити».

«Я - Україна» - це не просто концерти, це музичні подарунки кожному місту нашої єдиної країни. Саме з метою висловити вдячність і любов до всіх українців Тетяна Піскарьова вирішила відзначати в назві концертів кожен куточок України. Адже всі населені пункти нашої країни - це в першу чергу сильні духом люди, які вміють любити Життя, свою Батьківщину і свою Пісню!

Співачка підготувала для всіх українців програму з улюблених хітів і нових пісень. Також на всіх концертах Тетяни Піскарьової обов'язково прозвучать композиції з циклу «Музичні листи на війну», що вже встигли стати піснями-сповідями для українських родин, які відправили на війну своїх синів, батьків і чоловіків.

Артистка вийде на сцену в супроводі відомих музикантів, які подарують глядачам незабутні враження та справжню насолоду чудовим живим звуком. Не обійдеться і без яскравих зіркових дуетів! У Хмельницькому разом з Тетяною на сцену вийдуть фіналіст шоу «Х-Фактор» - співак Аркадій Войтюк, композитор і виконавець Олег Шак, а також улюблениця хмельничан – співачка Олена Дзюбецька. А ще в кожному своєму концерті співачка буде підтримувати починаючих артистів (як дорослих, так і найменших), заявки на участь можна відправляти на e-mail: [email protected].

 

«Дорогі глядачі, підняти українську культуру та українські пісні ми зможемо тільки разом, сама я не впораюся. З нетерпінням чекаю вас на концертах всеукраїнського туру «Я - Україна»! 19 листопада о 19:00 зустрічаємося у Хмельницькомув обласній філармонії», - запрошує Тетяна Піскарьова.