"Ігри влади".
Психологічні ігри і маніпуляції в суспільстві і повсякденному житті.

Не секрет, що зараз існує безліч методик саморозвитку, націлених, насамперед, на змагання і перемогу за будь-яку ціну в битві за успіх.

Бажання постійно контролювати ситуацію і керувати іншими людьми призводить до виснаження власного енергетичного ресурсу і незворотніх руйнуючих наслідків для особистості. Людина, що прагне бути постійно не в партнерських, рівних відносинах, а придушувати інших, втручатися в їхнє життя і розвиток, ризикує витратити запас душевних сил на штучно сформовані цілі і мотиви. На семінарі мова йтиме про те, що основне вміння керувати повинно бути спрямоване на самого себе.

Адже перемога над собою, своїми негативними проявами є головною і основною. Справжнє самовдосконалення людини, згідно всіх релігій і духовних традицій світу, передбачає розвиток, насамперед, духовного начала, підпорядкування своєї тваринної природи з усіма її складовими.

Тривалість: 7 годин з перервами.

Цільова аудиторія: менеджери, психологи, соціологи, політологи і всі, хто цікавиться питаннями побудови партнерських відносин між людьми.

Мета заходу: 
перенаправити вектор уваги з бажання управляти іншими на управління самим собою, а також розкрити власний потенціал в побудові доброзичливих відносин з іншими людьми.

На семінарі Ви дізнаєтесь:

• Про існування двох історичних культур, (духовно-творчого і споживчого товариств) про які повинен знати кожен;
• Які основні силові тактики для встановлення влади і контролю використовують люди у всіх сферах своїх відносин між собою;
• Як розпізнати психологічні ігри і маніпуляції і перейти до партнерських взаємин;
• Що ми знаходимо, відмовляючись від влади і контролю;
• Як співпрацювати в світі конкуренції;
• Що таке психологічна гра "драматичний трикутник" як основа всіх залежностей;
• Що ми можемо зробити для того, щоб перейти до вільного творчого спілкування.

Організаційний внесок: 110 грн
(входять виключно організаційні витрати)