У концерті прозвучать кращі пісні з репертуару групи від класики і джазу до фольклору та популярної музики.

Родзинкою концерту стане спільна програма з біг-бендом під управлінням відомого диригента, композитора і аранжувальника Ігоря Стецюка. Провідні музиканти міста Києва зберуться на сцені палацу Україна спеціально, щоб виконати разом з групою ManSound хіти легендарної групи "Singers Unlimited".

На рахунку колективу - неодноразова участь в Lionel Hampton Jazz Festival (США), Гран-прі на міжнародному конкурсі акапельних груп "Vokal.Total" - 2002 (Грац, Австрія), участь у кращих європейських фестивалях вокальної і джазової музики, в тому числі "Vokal Total" (Мюнхен, Німеччина) і "Voice Mania" (Відень, Австрія). У 2001 році ManSound були номіновані як «Краща вокальна група» в рамках All American Entertainment Awards (Бренсон, США). У 2005 році ManSound отримав нагороду «ShowBiz Award - Краща джазова група України».

Сольна програма ManSound була з успіхом представлена в Голландії, Італії, Франції, Австрії, Швейцарії, Хорватії, Словенії, Естонії, Литві, Білорусії, Казахстані, Росії та США. Віртуозне виконання творів різних жанрів, технічність і артистизм не залишають сумнівів у тому, що ManSound - одна з найяскравіших вокальних груп сучасності. У репертуарі секстету - популярні джазові стандарти, Gospel і слов'янський фольклор в оригінальних аранжуваннях. Як і більшість вокальних колективів, ManSound віддають перевагу концертним виступам. Гармонійний стрій, бездоганне виконання, багата тембральная палітра, природність і емоційність - все це робить ManSound улюбленою групою поціновувачів якісної вокальної музики в усьому світі.