"Ліга Сміху" - наймасштабніший гумористичний проект України, що виходить в телеефір на каналі "1 + 1" і створений Студією "Квартал 95" і «Драйв Продакшн».
 
"Ліга Сміху" - це новий проект, нові обличчя та нові зірки! У ньому беруть участь найбільш досвідчені й найталановитіші колективи з усієї України, які пройшли жорстокий відбір і по праву можуть називатися найсмішнішими командами країни. З 237 команд, які взяли участь у фестивалі, всього 12 потрапили в телевізійний сезон і всього 6 з них змогли взяти участь у півфіналі.
 
У Києві 29 вересня і 01 жовтня пройшли 2 Півфіналу Проекту з телевізійною зйомкою! А 02 жовтня у Вінниці вже стартував Перший Концертний Тур містами України Проекту "Ліга Сміху" !!!! Не пропустіть можливість потрапити на цей дуже цікавий вечір у своєму місті в листопаді-грудні цього року !!!!
 
У концерті візьмуть участь команди які можуть представити "Лігу Сміху" у всій її різноманітності:
"ЗАИНЬКА" (Запоріжжя) - Харизматичні й чарівні гопники! Досвідчена команда, вже брала участь у різноманітних гумористичних проектах і тепер сильно заявила про себе в "Лізі Сміху".
 
"ТРІО РІЗНІ І ВЕДУЧИЙ" (Київ) - Чарівне тріо дівчат з неповторним жіночим гумором і чудовою акторською грою, яких вдало розбавляє елегантний ведучий-конферансьє.
 
"V.I.P." (Тернопіль) - На сьогоднішній день найяскравіші представники західно-українського гумору. Мабуть також найдосвідченіша команда в "Лізі Сміху".
 
Концерт "Ліги Сміху" - це яскраве, веселе і атмосферне дійство, яке гарантуватиме гарний настрій!
Ведучий концерту - один з "зоряних тренерів Проекту" - Сергій Сивохо!