18 грудня о 15.00 у музеї історії міста Хмельницького відбудеться відкриття виставки робіт учасників ІV-го міського конкурсу новорічної маски та української народної ялинкової іграшки серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких закладів міста Хмельницького «Новорічний маскарад – 2015». Конкурс організували управління культури і туризму міської ради та Хмельницька дитяча музична школа №3.

Свої творчі роботи представили учні образотворчих відділень початкових спеціалізованих мистецьких закладів міста Хмельницького. На конкурс подано більше 250 творчих  робіт. Вік  учасників  конкурсу – від 6 до 16 років.
Всі, хто завітає на виставку, матимуть приємну нагоду помилуватися витворами вмілих рук юних майстрів, поринути у цікаву і захоплюючу подорож у дитячий світ новорічної казки.
Виставка-конкурс «Новорічний маскарад – 2015»  має на меті:
- виховання художнього смаку та формування в учнів практичних вмінь і навичок з виготовлення новорічно-різдвяних масок та українських народних ялинкових іграшок з використанням різноманітних матеріалів і технік;
- відродження національних традицій у виготовленні іграшки як частки матеріальної і духовної культури народу;
- виявлення та підтримки художньо -обдарованих дітей та молоді міста;
- популяризації дитячої художньої творчості;
- співпраці та обміну досвідом між викладачами образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва позашкільних навчальних закладів міста.
Експозиція подарує всім незабутніх вражень в атмосфері новорічно-різдвяних свят.