Від творців вистави «Поїзд Одеса-МАМА» в театрі імені М.Старицького режисер-постановник Ігор Славінський (режисер іскрометної комедії «Поїзд Одеса-мама») представить постановку з інтригуючою назвою «Ураган на ім'я Одеса».

У постановці перед вами постане та Одеса, якої ви ще ніколи раніше не бачили і ніколи вже не побачите!
У постановці зібрані артисти різні за характером, але надзвичайно талановиті народні артисти:

Олег Філімонов - заслужений артист України, (Міша)
Наталя Сумська - народна артистка України, (Маня)
Сергій Остапенко - чемпіон світу по степу.

Ви почуєте (по телефону) чарівний голос Лариси Доліної і знайомий до болю голос всесоюзного диктора Ігоря Кирилова - людини, яка повідомляла про смерть трьох генеральних секретарів ЦК КПРС і жодного разу не обдурив.

Під час вистави ви будете ридма сміятися, навіть крізь сльози. А ще ви зможете як слід, надихатися Одесою!

«Ураган на ім'я Одеса» - продукт творчої роботи Олександра Тарасуля, Євгенія Хаїта і Віктора Явника. Творці «Джентльмен-шоу» і вистави «Поїзд Одеса-мама» кілька місяців разом писали сценарій. Дія розвивається восени 2012 року в Нью-Йорку під час урагану - «Сенді». Подружня пара євреїв-емігрантів з Одеси виявилися замкненими у власній квартирі. Чоловік і дружина, колишня балерина, нині прикута до інвалідного крісла, і співак хору відмовилися покидати межі свого житла на час урагану через сина. «Я не піду, - каже головна героїня. - Нам повинен зателефонувати наш син з Одеси ». Весь спектакль пара чекає цього дзвінка, але замість сина їм дзвонять: знайомі, Лариса Доліна, Філіп Кіркоров і навіть Барак Обама. Чому ураган назвали на честь Одеси? Та тому що «Сенді» вирувала не тільки за вікном: справжній ураган почуттів і спогадів переживали і герої п'єси. Люди похилого віку згадували свою роботу, країну, ставлення до людей, до інвалідів, сварилися і мирилися.
«Ти ж знаєш, що мені не дали виконати партію лебедя через національність», - згадує життя на батьківщині дружина. - А тут до нас ставляться як до людей». Переповідати зміст вистави - справа невдячна. Але блискучий і зовсім несподіваний дует породжує у глядача захоплене відчуття. А коли слухаєш їх іскрометні діалоги, стискається серце. Це вони, одні з нас, волею долі опинилися в Нью-Йорку, в Ізраїлі, в Німеччині ... Вони також чекають дзвінків від дорослих дітей, а ті все не дзвонять. . .

Квитки продаються в касі драмтеатру тел: (0382) -65-59-25