Вслухайся у звуки гітари – і ти зрозумієш, чим живе твоє серце.

В. Родіонов

 

Творча зустріч з блискучим гітаристом і композитором Михайлом Вігулоюобіцяє незабутні враження шанувальникам гітарного мистецтва.

Випускник Львівської національної академії ім. М.Лисенко, лауреат національних та міжнародних конкурсів, автор численних різножанрових творів Михайло Вігула понад 10 років пов’язує своє життя з Угорщиною. Музикант є активним учасником різноманітних мистецьких форумів, зокрема Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти» та «Музика тисячоліття» (Львів), міжнародних гітарних фестивалів у м. Київ, м. Руст (Австрія), м. Енсхеде (Голандія) та інших. Михайло Вігула є володарем ряду почесних відзнак, серед яких орден Св. Георгія від Світового Конгресу Українців за внесок у популяризацію та розвиток української музичної культури. Двічі брав участь у встановленні світового Рекорду Гіннеса в категорії «Найдовший гітарний концерт». 

На хмельницькій сцені Михайло Вігула виступатиме у двох амплуа, презентуючи сторінки української гітарної музики та власні оригінальні твори. В концерті також бере участь соліст Хмельницької обласної філармонії Максим Заводний.

Участь беруть:

лауреати міжнародних конкурсів

Михайло Вігула (гітара, Угорщина),

Максим Заводний (гітара)

У програмі:

твори Г. Персела, А. Діабеллі, Ю. Стасюка, Б. Терці, А. Шевченка,

М. Вігули, М. Скорика

Дата:

5 березня, субота, 17.00

Зал:

Органний зал