Black Balloon - музична група з Києва, заснована в 2014 році. Спочатку Black Balloon представляли собою акустичний дует Алі Шандри і Олексія Бондаренко. Пізніше, до них приєдналися гітарист Артур Стебловський і барабанщик Євген Поповиченко.

Black Balloon створюють музику, яку зараз прийнято називати інді-рок. В її основі - потужний жіночий вокал з нотками фольклорного колориту, під аранжування в дусі альтернативного року та інді-попу.

На рахунку у групи дебютний сингл 'Cocktail' і перший EP "I Have Won (Not Really)". Міні-альбом вийшов в грудні 2015 року і включає в себе 5 англомовних пісень з найперших напрацювань Black Balloon. Також, група випустила кліп на пісню "Ordinary Day", знятий у Львові, який знаходиться в ротації телеканалу A-One.
Крім низки сольних концертів в клубах Києва та інших міст України: Mezzanine, "44", арт-простір "Циферблат", фестиваль-ресторація "Диван", Urban Space, Black Balloon мають в своєму активі виступи на великих фестивалях: Koktebel Jazz Festival, ГОГОЛЬфесту, Kyiv Open Air, Арт-Пікнік Слави Фролової, Najivo, Одеський Міжнародний Кінофестиваль і т.д. Також, група вже дала не один ефір, зокрема на шоу "Великий Фісун" на радіо Аристократи, радіо "Сковорода", RTI, радіо "Ера", радіо "Вежа", ранкове шоу на "Просто радіо", beTV, Acoustic Diary .