5 березня відбудеться концерт струнного квінтету «VOŁOSI», який проходитиме у Хмельницькому міському Будинку культури (вул. Проскурівська, 43). 

Польські віртуози вперше виступатимуть в Хмельницькому, на концерті будуть представлені композиції з нового альбому “Nomadism”. Учасники гурту Кшиштоф і Станіслав Ласони випускники музичної академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), зачаровані народною музикою, яку з дитинства чули у довколишніх гірських селах. Збігнєв Міхалек, Ян Качмажик та Роберт Важут  гуральські народні музики, мешканці гір, де сходяться кордони Чехії, Польщі та Словаччини.

Квінтет грав, зокрема, у Франції, Бельгії, Канаді, Норвегії, Словенії, Італії, та навіть в Стокгольмській Ратуші у присутності його величності Карла XVI Густафа, Короля Швеції.

Музиканти легко вплітають класичні мелодії європейських композиторів у потоки балканських, трансільванських і карпатських мотивів, поєднуючи вишуканість і майстерність виконання з невимушеністю, спонтанністю та надзвичайною емоційністю.

Концерт струнного квінтету «Volosi» в Хмельницькому відбувається за підтримки Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці, Управління культури і туризму Хмельницької міської ради та Українсько-Польського Центру Поділля.