Вельмишановні пані та панове!

Маю за честь повідомити Вам, що у березні 2016 року в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва проходить виставка 10-го щорічного Міжнародного Салону-турне художньої фотографії «З любов’ю до Жінки»-2015 (www.galleryprostir.com) – всесвітньо відомого конкурсу для фотохудожників усіх країн та турне виставок по містах України, столицях та великих містах світу. Салон проходить під патронатом провідних федерацій фотомистецтва:
─ Всесвітня федерація фотомистецтва – FIAP (www.fiap.net)
─ Королівське фотографічне товариство – RPS (www.rps.org)
─ Європейський фотографічний Союз – ISF (www.image-sans-frontiere.com)
─ Міжнанародний союз фотографів – UPI (www.upiphoto.com)
Реалізує проект Фотогалерея Юрія Тітовця громадської організації «Галицький Клуб «Інтеграція».
Основна мета Салону – сприяння розвитку сучасного фотомистецтва, відкриття нових талантів, обмін досвідом між фотографами, розширення інтеркультуральних зв'язків, дружби між народами, формування платформи для укріплення ділових відносин України із столицями та великими містами усього світу.
Салон створений у 2006 році на честь святкування 750-річчя заснування Львова. Від самого початку існування Салон привертає увагу багатьох відомих постатей. У 2006 році експозицію відвідали представники Уряду та Парламенту України, дипломатичні представники різних країн, акредитовані в Україні, діячі культури, мистецтва, представники влади та бізнесу. У 2008 році почесними гостями Салону були Її Високість Принцесса Австрії та Люксембургу Аніта фон Хохенберг зі своїм чоловіком графом Андреас Бардо. В 2009 році головою жюрі був Екс-Президент Словацької Республіки п. Рудольф Шустер. У 2011 році у Празі виставка Салону проводилась під патронатом члена Парламента Чеської Республіки пані Анни Путнової, голови комітету з питань культури та мистецтва. Виставки у Пафосі 2011-2012 проходили під патронатами мера міста п. Савваса Вергас в рамках промоції Пафоса як «Європейської культурної столиці - 2017».
Стало доброю традицією проведення виставок Салону в рамках святкування видатних подій міст, активно залучаючи представників влади, дипломатичний корпус, представників бізнесу, творчу інтелігенцію, студентів та молодь.
Проект підтримують: Міністерство культури України, Міжнародна Дипломатична Місія Народної Дипломатії «Європейська Україна», обласні державні адміністрації, міські ради, а також дипломатичні представництва багатьох країн світу, акредитовані в Україні.
У 2014 році відбулося турне виставки Салону «З любов’ю до Жінки» у столицях та великих містах України: Львів, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Чернігів, Чернівці, Хмельницький, Кам’янець – Подільський, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ. А також в Празі (Чеська Республіка), Кракові, Гданську, Любліні (Польща), Пафосі, Нікосії, Лімасолі (Кіпр), Хуаншань (Китай), які є нашими постійними містами-партнерами, у яких ми відкриваємо виставки Салону щорічно.
Фотографії, відібрані міжнародним журі, публікуються у щорічному альбомі Салону: розкішне видання формату А4, 192 сторінки, тираж – 3000 примірників, рейтинг FIAP – 5 зірок. Розповсюджується серед політиків та експертів, закордонних представництв України, дипломатичних представництв, акредитованих в Україні, закордонних партнерів різних країн світу, торгово-промислових палат в різноманітних містах та країнах, в міжнародних та національних федераціях фотомистецтва усього світу, а також у закладах культури та мистецтва.
Салон є світовим конкурсом та відомою виставкою. У 2015 році у конкурсі взяли участь 1056 фотографів з 48 країн світу. На розгляд жюрі були представлені 8046 фотографій, з яких відібрали 641 кращу роботу для проведення експозиції та розміщення в альбомі Салону.