ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ОЛЬГИ КОБИЛЯНСЬКОЇ

презентує

на виставу для усієї родини за мотивами однойменного фільму

«ЕННІ»

Режисер-постановник та автор інсценізації – Людмила Скрипка

Людмила Скрипка – художній керівник театру, засл. арт. України. Режисер і автор оригінальних і найуспішніших постановок Чернівецького музично-драматичного театру ім.О.Кобилянської, серед яких: «Солодка Даруся» за М.Матіос, «Калинова сопілка» за О.Забужко, «Лавина» Т.Джудженоглу, «Інцидент» Л.Лунарі, «Срібний павук» за В.Кожелянком та ін.

Л.Скрипка про «ЕННІ»: «Це дуже мила симпатична історія бідної дівчинки, у житті якої відбулася казка. Енні виховувалася у притулку, батьки загинули, але вона вірила, що вони живі, мріяла знайти їх. Це історія про те, як головна героїня і всі діти в світі шукають тепла родини. У нашій виставі героїня таки знаходить люблячу сім’ю. У наш час така добра історія дуже необхідна, – наголошує Людмила Іванівна. – Навіть не для того, аби відволіктися від чогось, а для переоцінки цінностей. На фоні страшних подій ми вкотре розуміємо, що найважливіше сьогодні потрібно берегти – це сім’я. Родина – це фундамент усього. Навіть не економіка, а тепло рідних людей. На Буковині нерідко можна бачити, що у багатих родинах немає духу сім’ї, а в бідних – дуже теплі гарні стосунки. А тому нехай дітки разом з ріднею прийдуть і подивляться дорослу-дитячу історію.

Нам було непросто наважитись на такий експеримент, всі добре розуміли, що це не професійні актори, а всього лише діти. Оскільки вже третій рік поспіль я викладаю цим дітям акторську майстерність у театральній студії, я бачила у них потенціал. Так само, як Енні вірила у казку, я повірила у дітей, і у те, що вони зможуть. Вірте у дива, і вони неодмінно трапляться. Попри всі побоювання, юні актори виправдали сподівання, вони невтомно працювали протягом кількох місяців – і це дало свої плоди. Зараз вони досягли неабиякого рівня. Я пишаюсь ними.»

Вперше на українській сцені – всесвітньо відома голлівудська історія дівчинки-сирітки Енні, у якої є велика мрія – мати маму і тата. Попри те, що батьки дівчинки загинули у автокатастрофі, вона щиро вірить у те, що вони живі і колись прийдуть по неї. Незважаючи ні на що, Енні вірить у диво, і воно стається… на Різдво.

У даній постановці поряд з дорослими акторами грають діти, що робить цю виставу ще більш особливою.

Це – добра історія про родинне тепло, якого, на жаль, багатьом у цьому світі так бракує. Ми готові ним поділитися з ВАМИ!

Вистава успішно була представлена на декількох фестивалях, зокрема, на фестивалі «Коломийські представлення-2015» була високо відзначена головою журіАдою Роговцевою.

З преси:

«Вистава зачарувала з перших хвилин: глядачі побачили вручну намальовані декорації, за вікнами котрих падав, немовби справжній сніг. А за хвилину на сцені свою гру розпочали діти. Гра була видовищною: діти і співали, і тішили танцювальними номерами, і навіть показали елементи "театру тіней"», «Молодий Буковинець», 2015 р.

Актори Чернівецького обласного музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської взяли участь в театральному фестивалі у Коломиї. Головою журі фестивалю була герой України, народна артистка Ада Роговцева.
Вистава "Енні" настільки вразила легендарну актрису, що вона разом з усіма глядачами довго стоячи аплодувала і гукала "Браво!" Попри брак часу, Ада Миколаївна встигла сфотографуватися з нашими акторами і просто "обсипати" компліментами, сказавши: "Ви - неперевершені!! Браво! Браво режисеру, акторам і усьому Чернівецькому театру!"

7 квітня ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М. СТАРИЦЬКОГО

Квитки за тел. 65-59-25

14:00, 18:30