Дует Тамерлен і Альона був створений в 2009 році. Протягом цих років музиканти підтримують статус найромантичнішого дуету України. Під їх треки танцювали шанувальники не тільки в Україні, а й далеко за її межами (Німеччина, Естонія, Литва, Латвія, США, Казахстана, Білорусії, Англії). Їхні кліпи на офіційному каналі дуету переглянули близько 10 мільйонів чоловік, а кількість шанувальників в соцмережах поповнюється з неймовірною швидкістю!
У 2013 році музиканти презентували свій перший студійний альбом «Співай зі мною», а 2016 рік ознаменувався виходом другої збірки «Хочу з тобою». Тамерлан та Альона зібрали кращі треки, багато з яких вже займають лідируючі позиції з продажу на топових торгових майданчиках
Так, пісня «Я буду» вже 4 місяці перебуває в ТОП-3 найбільш скачуваних рінгбектонів в Україні, а також входить в TOP 20 найбільш граються треків в Україні за версією чарту TopHit.
В цьому ж році Тамерлан та Альона відправляються в міжнародний тур містами України, Литви, Німеччини, Латвії, Ізраїлю, США та Канади. Шанувальники побачать якісне, живе уявлення «Хочу з Тобою Show», презентація якого відбулася на великому сольному концерті дуету в Києві.

Концерт відбудеться 14 травня 2016 року на сцені драмтеатру ім. М.Старицького. Початок о 19-00 год. Телефон для довідок: (0382) 65-59-25
Квитки в касі драмтеатру