Щиро запрошуємо Вас на творчу зустріч з талановитою київською поетесою Світланою Дідух-Романенко у стінах KavaLava, Хмельницький.
На вас очікують Прониклива лірика з нової поетичної збірки "Світла і тіні" у виконанні автора, жива музика, затишна атмосфера. Чекаємо на Вас 20 квітня о 19.00!

У кожному з нас бореться добро зі злом, біле з чорним, світло з тінню. І в цій вічній нескінченній боротьбі перемоги чергуються з поразками. Жінка, чуттєва, вразлива, сповнена ніжності і пристрасті. Жінка, народжена кохати. Як бачить і відчуває вона себе у цьому світі світла і тіней? Як бореться зі своїми демонами і танцює зі своїми янголами? Жіноча лірика, пронизлива, часом відверто еротична, часом болісна. Жіноча сповідь і сльози, пристрасть і ніжність, закодовані словами. Магія слова, яке не залишить байдужим жодного слухача, у чудовому авторському виконанні.
Світлана Дідух-Романенко - переможець конкурсів ім. Василя Симоненка, «Київ очима молодих», «Гранослов» та ін. Має два дипломи і три статуетки міжнародного конкурсу «Коронація слова» в номінації «Пісенна лірика». Учасниця резонансного поетичного проекту «Козирні дами».