Вперше у місті Хмельницькому!
Під патронатом міського голови Олександра Симчишина, голови обласної ради Михайла Загородного, проходить конкурс сім’ї, молодості та краси «Наречена року 2015»!

протягом року. З-поміж них – волонтери й учасники АТО, громадські активісти, люди нового формату мислення, які вболівають за свою батьківщину і особистими здобутками примножують її добробут.
Для новоспечених дружин це шанс ще раз вдягнути весільну сукню і вразити свою половинку трепетним освідченням з великої сцени. Щоразу це викликає бурхливі емоції у глядацької зали і сльози щастя у самих чоловіків.
Протягом семи років конкурс «Наречена року» у Вінниці збирає аншлаги. Його гостями щоразу є зірки української естради, а для молодих виконавців він вже став майданчиком, який дозволяє заявити про себе.
Крім всього вище сказаного, це просто надзвичайно гарно і чуттєво!
Ми будемо горді і вдячні, якщо «Наречена року» увійде в серця хмельничан та стане однією з добрих традицій міста.
Сподіваємося бачити вас гостем цього свята молодості, краси і подружнього кохання!
Організатор: відома скрипалька Майя Онищук
Запрошуємо жінок які одружились у 2015 році прийняти участь у шоу!

Конкурс « Наречена року» – абсолютно аполітичний і не містить комерційного зиску.
У цей непростий час, який переживає Україна, він має на меті підняти дух, об’єднати людей навколо вічних цінностей – любові, поваги, вірності, родинного тепла.
«Наречена року» адресована, в першу чергу, молодим українським сім’ях. Конкурс дає можливість розкритися талановитій, творчій, активній молоді.
Участь у ньому беруть подружні пари, які побралися