Назва «скрапбукінг» є похідним від англійських слів scrap і book - вирізка і книга відповідно. Технологія скрапбукінгу використовувалася спочатку для прикраси фотоальбомів - вона надає їм оригінальність і унікальність, яку не можна знайти на полицях сучасних магазинів фотоаксесуарів у Хмельницькому. Таким чином, скрапбукінг є втіленням єдиної думки виразними і яскравими візуальними засобами.

20bb3f1969cf

Хочете навчитися створювати своїми руками унікальні речі у Хмельницькому? В такому випадку відправляйтеся до Диво-майстерні на майстер-клас з скрапбукінгу разом зі своїми дітьми - і ви навчитеся унікальному мистецтву виготовлення та оформлення сімейних і особистих альбомів для фотографій, листівок, блокнотів та іншої продукції у Хмельницькому.

Напевно, скрапбукінг винайшли свого часу сентиментальні люди, які дорожили речовими нагадуваннями про минулі щасливі моменти в житті. За допомогою скрапбукінгу прагнуть зберегти спогади, емоції, почуття і настрої, які людина відчувала раніше. Саме тому важливо не просто помістити фотознімки в альбом, а й прикрасити їх таким чином, щоб передати потрібний настрій від зображених подій і моментів. Фони, штампи, вирубки, малюнки, квіточки, наклейки, старі листи і листівки, навіть квитки, ярлички від одягу і інших товарів можуть використовуватися на сторінках, щоб передати атмосферу події, періоду в житті. Коли людина гортає добре оформлений скрап-альбом, то робить справжню подорож у часі.

89acef7a18e70f1f5c0d553d4054ef44

Багато скрап-майстрів вважають, що скрапбукінг починається ні з чого іншого як з історії, яку людина хоче розповісти близьким людям. Хочете навчитися цьому мистецтву? Воно не складне, але по-справжньому чарівне. Майстри Диво-майстерні допоможуть Вам у цьому.

Альбом-книжка, альбом на спіралі, «гвинтах» або папка на кільцях - вибирати тільки вам, а в ході майстер-класу ви навчитеся всім премудростям цієї справи. Цілком можливо, що скрапбукінг у Хмельницькому надалі стане улюбленим заняттям для всієї родини, що дозволяє перетворювати звичайні речі в унікальні.

Діти і скрап - два нероздільних поняття. Багато умільців вперше пробували сили в скрапі, надихнувшись фотографіями своїх карапузів для сторінок в альбом «Мій перший рік».

51990_600

Різнокольорові папірці, яскраві гудзики і всілякі красілкі-мазилки привертають увагу юних обдарувань. Так ось сьогодні ми поговоримо про дитячому скрапе. Чи не про скрапе Про дітей, а про скрап-роботах самих дітей.

У магазині "Диво-майстерня" в ТЦ "Ріко" проходять майстер-класи з скрапбукінгу. Будемо робити багато красивого і цікавого! У найближчі вихідні буде красива квіткова листівка з подарунковим конвертом, а також - "Мамині скарби" - скриньки для зберігання найбільш пам'ятних дрібничок вашого малюка. Ведеться попередній запис.