Унікальні світлини, виконані в старовинних техніках ручного друку.

Запрошуємо відвідати фотовиставку, та перелянути роботи, виконані в різних техніках альтернативного ручного друку. Кожна робота є унікальною, наявність двох однакових відбитків технічно неможлива.

Представлені увазі глядача роботи відображають творчість автора за останні п`ять років. На друк одного відбитка в середньому потрібно один-два дні, специфічні хімікати та обладнання, багато витратних матеріалів. Незважаючи на відносну простоту процесу, прогнозувати кінцевий результат майже неможливо! Завдяки таємничій непередбачуваності, пов`язаной з багатьма факторами, саме і спонукає для занять цим видом мистецтва.
Переважна кількість світлин виконана методом ціанотипії, винайденим у 1842 році. Біля десяти робіт надруковані типографською фарбою, ця техніка має назву масляний друк (oil print). Представлені роботи, виконані в техніках калітіпія та фото офорт.

Сподіваюсь, що відвідання виставки буде цікавим та приємним, приверне увагу творчих та креативних авторів до використання методів альтернативного друку у своїй роботі.

Для всіх охочих та зацікавлених буде проведено майстер-клас автора з друку фотографій методом ціанотипія.