и доводилось вам слухати музику небесних сфер, космосу, вібрацію його холодних просторів, гармонію його нескінченності? Сміливо вмикайте Nousinthis, заплющуйте очі та втрачайте зв’язок із реальністю. Це той випадок, коли прослуховування музики скеровує сприйняття слухача углиб самого себе; коли музика стає тим дзеркалом, у яке слухач дивиться і крізь яке здатен краще розгледіти себе самого. Соковита та в’язка музика Nousinthis здатна дарувати той особливий стан занурення, розчинення у часі та просторі – відчуття емоційної невагомості.

Як Nousinthis гурт почав своє музичне життя з чистого аркушу у 2009 і від того часу встиг чудово себе відрекомендувати як на українській, так і на сусідній, білоруській сцені. Музиканти дуже достойно виступали разом із такими світовими зірками як Mono, Deadhorse, Arms and Sleepers, із Toundra, Blueneck та Pg.Lost у рамках музичного фестивалю Astral 4, а також з росіянами Mooncake.

Музиканти активно виступають в Україні, серед їхніх виступів слід відзначити виступи для AZH експериментальної сцени на Secret Stage у рамках “Арт-пікніка Фролової”, виступ у рамках Гогольфесту, а також у арт просторі Mezzanine у Києві. У 2013 Nousinthis випустили дебютний EP, “End song”, до складу якого увійшло дві композиції “End song” та “pnr”.

Музику Nousinthis часто порівнюють із Sigur Ros, Jeniferever, Kyte, EF, Radiohead, проте вона дуже самобутня і, як кажуть про неї самі музиканти, є “піснями довгої подорожі”, у яких сила гітарних рифів переплітається із чуттєвістю голосу. Їх музика – справді щось якісно нове для України, але в першу чергу це “щось” – дуже справжнє, живе і пульсуюче, воно проходить невидимими нитками від музикантів до слухачів, повільно, медитативно розкачується повторюваними циклами, солодкою прелюдією, якомога сильніше відкриваючи сприйняття слухача для потужного сплеску, вибуху звуків та внутрішніх відчуттів.