У День молоді під жваву музику містяни розмальовуватимуть один одного у кольори веселки.

Холі або фестиваль кольорів — популярний індуїстський фестиваль весни, що святкується в Індії та інших країнах. У цей день люди обсипають один одного кольоровою пудрою та веселяться. Зараз подібні заходи проводяться у всіх країнах світу, зокрема і в Україні. Організатори «кольорового свята» у Хмельницькому також хочуть внести частинку індійської культури до містян, щоб розважити молодь.

В Хмельницькому не так часто проходять різні заходи, які є безкоштовними і куди можуть одночасно прийти і відпочити люди різного віку. Тому що яскраві емоції потрібні усім, як молоді, так і пенсіонерам. Фестиваль проводиться для того, щоб показати, що можна отримувати задоволення від спілкування, від музики, приємної атмосфери і можна себе в цей день відчути дитиною. Тому що молодь - це майбутнє України і їй потрібно присвячувати різні фестивалі.

Організатори очікують на фестивалі не менше 3 тисяч людей. Фарбу хмельничани зможуть придбати під час заходу. Коштуватиме 100-грамовий пакетик близько 50 гривень. За словами організатора, з 12:00 вони планують провести розважальні заходи для дітей. Будуть задіяні ведучі, майстри пантоміми. На хмельничан чекає боді арт, розпис хною, плетіння косичок та багато сюрпризів.

З 17:00 до 22:00 будуть задіяні діджеї, відбудуться конкурси, розіграші призів та обкидання фарбою. Фестиваль HOLIFEST-2016 відбудеться 25 червня о 12:00 в парку імені Чекмана.