Для перегляду беде представлений фільм "Потяг на Дарджилінг" від режисера Уеса Андерсона. Його кіно як чорна діра, неминуче безжалісно затягує, не залишаючи жодних шансів. Кожен кадр в його фільмах настільки художньо та естетично опрацьований, що може претендувати на права виставкової фотографії. Герої його фільмів – дивакуваті, по-доброму особливі та своєрідні люди, які не вписуються в типовий соціум, але жодним чином від цього не страждають. Здебільшого в його світі діти набувають внутрішніх характеристик дорослих, а дорослі не перестають бути наївними, довірливими та інфантильними. Всі його герої в тій чи іншій мірі невдахи та аутсайдери, відчайдушні мандрівники, авантюристи та невиправні романтики.

Героями стрічки «Потяг на Дарджилінг» є три брата : Френсіс, Пітер і Джек, які не бачили один одного майже рік з моменту смерті батька. Найстарший брат, взявши ініціативу в свої руки, спланував спільну поїздку з братами по духовних місцинах Індії, з метою спільної медитації та просвітлення. Проте за цією благородною метою стоїть приховане бажання навідати матір, яка керує монастирем десь біля підніжжя Гімалаїв, і жодним чином не підтримує зв’язок з синами.

Ця поїздка обіцяє бути насиченою, а місцями й дуже несподіваною. На залізничних коліях теж бувають казуси, на кшталт того, що потяг може заблудитись під час свого маршруту. Відомо одне, жоден з братів вже ніколи не буде таким, яким він був до цієї поїздки. Пройдений ними шлях безцінний та безповоротний.