Запрошуються всі бажаючі до участі у Всеукраїнському фестивалі – конкурсі українського народного танцю “Козацькому роду нема переводу”!
Фестиваль-конкурс українського народного танцю “Козацькому роду нема переводу” проходить у м. Хмельницькому в Хмельницькій обласній філармонії (вул. Гагаріна 7) та за 50 км. від обласного центру у м. Старокостянтинові, на базі кіно – спортивного клубу “Козацький герць” (вул. Заїкіна) під відкритим небом, в дводневний термін – з 17 червня по 18 червня 2016 року.

Фестиваль включає головні події:
- Урочисте відкриття та закриття фестивалю;
- Конкурсна програма творчих колективів;
- Нагородження учасників і гостей Фестивалю;
- Виступи провідних артистів та майстрів сцени;
- Майстер класи, які проводяться на території Старокостянтинівського міського дитячо-юнацького кіно-спортивного клубу "Козацький герць": бойового гопака, ковальства, прядіння пряжі, гри на українських музичних інструментах, гончарство, катання на конях, стрільба з лука та інші;
- Відвідання виставок-колекцій: інструменти, бджільництво, одяг, живопис, кераміка, меблі, музичні інструменти, речі домашнього вжитку, скульптура, художні промисли.
- Аукціон-продаж кращих робіт майстрів мистецтв;

До участі у фестивалі-конкурсі запрошуються творчі колективи, які працюють на основі традицій народної танцювальної культури: від постановок, заснованих на фольклорному матеріалі до сучасної народної хореографії.

Всі організаційні питання щодо проведення Фестивалю-конкурсу узгоджуються із оргкомітетом за телефонами:
Директор фестивалю: +38(097)-773-25-53 – Качуринець Сергій Євгенович.
Технічні та загальні питання: +38(097)-726-85-16 – Бородатий Олександр Васильович.