Заходи Хмельницької міської ЦБСдо 75-річчя від дня народження Галини Ісаєнко

Ісаєнко Галина Йосипівна (1941-2012 рр.) народилася 5 червня 1941 р. в селищі Вовковинці Деражнянського району Хмельницької області у сім'ї вчителя. Закінчила в 1963 р. філологічний факультет Бєлгородського педагогічного інституту, певний час працювала у Росії викладачем російської мови і літератури.

Після повернення на Хмельниччину працювала у Хмельницькій міській ЦБС, згодом завідуючою читальним залом Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва та майже чверть століття – у бібліотеці Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Серед талантів, якими обдарував Господь Галину Ісаєнко, – здатність творити поезію. Подільська поетеса багато і плідно працювала. Її поетичний доробок – майже чотири десятки збірок віршів, пісень, оповідань, казок.

Краса рідної землі, відповідальність людини перед часом, біль і гіркота Чорнобильської трагедії, інтимна, езотерична, духовна лірика – такі головні мотиви її творчості. В невеликих за обсягом поезіях уважний читач помітить і візьме до серця задушевність, відкритість, схвильованість ліричного голосу поетеси, а ознакою довершеності віршів, їх мелодійності є те, що сорок із них покладено на музику і вони стали піснями. Саме такою є ностальгічна «Криничка».