В приміщенні театру ім. М. Старицького відбудуться гастролі Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича.
Цього разу хмельничанам покажуть 21.06 страшно смішну комедію на 2 дії за твором А. Крима “Кредит для камікадзе”.

Ще з перших хвилин дійства глядач починає повністю поринати у атмосферу гри і складається враження що кожен із глядачів має свою відповідну роль. Актори вражають своїм професіоналізмом , тому в усьому залі панує повна злагода. Кожен з них дуже детально та трепетно передає почуття свого героя, чим здобуває прихильність та зацікавлення глядачів.

Історія настільки актуальна у наш час, що її варто переглянути усім українцям. Порушуються загальні проблеми сільського господарства, меценатства, нечесних можновладців та правління загалом у селянських прошарках суспільства.

Яскраво виражена любов до власної землі, як матері, яка здатна прогодувати свої дітей, заради чого вони й живуть . Еміграції та працевлаштування українців у інших країнах, у той час коли іноземці простягають руки до наших родючих земель. Знецінення людської праці загалом та сімейні відносини.

Гра та сюжет твору заставили глядачів неодноразово плакати, відчуваючи у своїй душі біль за несправедливість життя. Кожен хто виходив із залу зробив багато висновків для себе та мав привід задуматись над власним існуванням.