Неперевершений спортивний одноденний футбольний марафон для всіх бажаючих FESTIVAL FOOTBAL 3х3 відбуватиметься у Хмельницькому 24-го серпня під гаслом «СПОРТ БЕЗ АЛКОГОЛЮ».

Кожен може взяти участь у фестивалі – як дорослі, так і юнаки, діти, дідусі, бабусі. Від домогосподарок до школярів, від бізнесменів до музикантів, від підприємців до вчителів, від футболістів до гандболісток, від водіїв до співробітників великих компаній, від дітей і батьків!
Для участі потрібно ПОДАТИ ЗАЯВКУ на участь на офіційному сайті FESTIVAL FOOTBAL 3х3, до 18 серпня 2016 року. Обрати лігу, в якій ви бажаєте грати. (Сплатити реєстраційний внесок)

Фестиваль складатиметься з 3-ох ліг: GRAND ліга, CHILDREN ліга, FAMILY ліга. Максимальна кількість команд-учасниць у кожній лізі становитиме 64. Задіяні 2 ігрові майданчики в парку ім. Івана Франка.

У кожного учасника буде унікальна нагода поборотися за призовий фонд фестивалю, який складає 20000 гривень. Крім того, усі команди матимуть шанс отримати пам’ятні подарунки та призи від партнерів фестивалю.

Не втратьте можливість чудово відпочити та скуштувати смачні страви в лаунж-кафе.

Більше інформації та реєстрація на турнір на сайті 3×3.sportlider.km.ua.