27 березня о 16 00  у стінах Хмельницького обласного художнього музею відбудеться відкриття колективної виставки фотомитців України та Ізраїлю "Діалог з природою".

Захід ініційовано нашими співвітчизниками-фотомайстрами Георгієм Ференцом, Генадієм Романовим та Анатолієм Вітюком. Завдяки зусиллям митців, вдалося згуртувати фотографів, які присвятили своє життя цікавому захопленню та трудомісткому хобі – знімкуванню у жанрі фотополювання та макрозйомки. Це Микола Іващенко (м. Київ), Едуард Кислинський (м. Тернопіль), Мирон Карлінський, Алекс Гольденштейн, Людмила Бекман, Михайло Файман (Ізраїль). 

У переддень всесвітньої ініціативи  "Година Землі" митці нагадують,  що любити і берегти рідну землю, дбати про її благополуччя – саме у цьому полягає патріотизм, та пропонують  до перегляду твори, які у повній мірі відображають багатогранність та розмаїття  представників флори та фауни.

Тож запрошуємо вступити у діалог з неосяжною красою природи та замислитись над її майбутнім уже сьогодні. Адже маленькі зміни надихають на великі вчинки.