Увага! Розпочато прийом робіт на фотоконкурс "Хмельницький крізь Об'єктив".
Цьогоріч конкурс змінив свій формат, роботи потрібно подавати у електронному вигляді. Умови конкурсу у листі. Запрошуемо Вас взяти участь(безкоштовно) у конкурсі і можливо саме Ви станете переможцем!
Учасник фотоконкурсу може подати не більше 5 фотографій у вигляді електронних файлів в кожній номінації, всього не більше 10 фотографій. Цифрові файли повинні бути у форматі JPEG, 300dpi, кадровані (розміри 30х30, 30х40, 30х45), максимум 3600 px по найдовшій стороні, максимум 10 Мб/фото.
Фотографії подаються в електронній формі на електронну адресу [email protected] з поміткою на фотоконкурс. До фотографій в електронному вигляді додається лист-заявка (форма заявки буде опублікована пізніше).
Автори фотографій несуть відповідальність за зміст представлених на конкурс робіт.
Роботи, представлені на фотоконкурс, не редагуються та не рецензуються. Роботи, що не відповідають умовам конкурсу, не розглядаються.
 
Етапи та основні тематичні розділи фотоконкурсу
Фотоконкурс передбачає наступні етапи:
       І етап.  Оголошення конкурсу, організація та проведення збору фотографій учасників. Конкурс анонсується з 1 серпня по 9 вересня 2016 року повідомленням шляхом повідомлення в засобах масової інформації, на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради http://khm.gov.ua . Термін подачі фотографій до 9 вересня 2016 року.
          ІІ етап. Робота організаційного комітету - журі фотоконкурсу та презентація фотографій на виставці. Організаційний комітет - журі відбирає фотороботи для виставки та визначає переможців фотоконкурсу в кожній номінації. Відібрані фотороботи експонуються на виставці в приміщенні Хмельницькогомузею-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56).
          ІІІ етап.  Підведення підсумків та оголошення переможців. 21 вересня 2016 року на відкритті виставки - конкурсу фотографій оголошуються переможці фотоконкурсу по кожному тематичному розділу (номінації), проводиться нагородження переможців фотоконкурсу;
 
Фотоконкурс передбачає тематичні розділи (номінації):
 
№ з/п
Назва тематичного розділу (номінації)
Короткий опис
1.     
Хмельницький фоторепортер
Суспільно-політичні, соціально-культурні та економічні події, повсякденне життя міста, природа, благоустрій, цікаві фотороботи про хмельничан та шанованих у місті людей Відображення історії міста Хмельницького
2.     
Ми - єдина Україна
Оригінальні знімки, що демонструють найкращі візуальні приклади незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України
3.     
Мій Хмельницький
Дитяча номінація, вільна тема (учасники діти віком до 17 років)
4.     
Приз міського голови
За високу майстерність у фотомистецтві
5.     
Приз глядацьких симпатій
 
 
За результатами фотоконкурсу в номінаціях "Хмельницький фоторепортер”, "Ми - єдина Україна”, "Мій Хмельницький” журі визначає переможців (1,2,3 місця), які отримують Диплом переможця та подарунок.
Журі визначає переможців в номінації "Приз міського голови" – найвища нагорода фотоконкурсу: один - серед дорослих номінацій ("Хмельницький фоторепортер”, "Ми - єдина Україна”) та один - учасник дитячої номінації. Переможці отримують Дипломи та подарунки.
Під час виставки, що триватиме з 21 вересня до 10 жовтня 2016 року, відвідувачі визначатимуть переможця у номінації “Приз глядацьких симпатій”, опускаючи свій відгук за одну з фоторобіт у спеціальну скриньку, яка буде знаходитись у виставковій залі. Після підрахунку всіх відгуків визначиться переможець у зазначеній номінації. Учасник, робота якого набере найбільшу кількість голосів, отримує Диплом переможця у номінації “Приз глядацьких симпатій” та подарунок.
Усі учасники, роботи яких відібрані на виставку, отримують Дипломи учасника виставки - конкурсу фотографій та подарунки.