Шановні правники!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнських змаганнях зі слідчих дій ім. Г. М. Рудого.
В межах фабули кожна з команд проводить почергово слідчі дії, кількість яких визначається оргкомітетом. За кожною слідчою дією закріплюються експерти, які слідкують за ходом виконання слідчої дії, оцінюють її на предмет ефективності та відповідності чинному законодавству.

Мета заходу: сприяння закріпленню теоретичних знань студентами та отримання практичних навичок у проведенні слідчих дій.
За результатами змагань буде визначено команду переможців. Учасники отримають сертифікати, а переможці – цінний приз.

Формат заходу: командне змагання у формі моделювання слідчих дій. Захід відбувається протягом двох днів. Командне змагання проводиться у формі моделювання слідчих дій, в межах фабули складеної Організаційним комітетом. Команда складається з 3 студентів.
Змагання проводиться у два етапи: відбірковий та фінальний.

У відбірковому етапі беруть участь команди, зареєстровані у встановленому порядку, під час якого проводять 2 відбіркові слідчі дії. За результатами відбіркового етапу визначаються 4 команди, які проходять до фінального етапу.

В фінальному етапі команди проводять 4 слідчі дії, визначені Організаційним комітетом. Переможцем змагань є та команда, яка набрала найбільшу кількість балів за результатами проведення слідчих дій у фінальному етапі. Кількість команд, які можуть брати участь в заході - 8.

Фабула: складається Оргкомітетом, надсилається зареєстрованим командам та публікується на сторінці заходу за два тижні до проведення змагань. Орієнтовний перелік слідчих дій, будуть надіслані командам після реєстрації.

Експерти: до складу експертів, які будуть оцінювати команди, входитимуть провідні науковці, працівники прокуратури, органів внутрішніх справ, адвокати, працівники НДЕКЦ, які є фахівцями у сфері кримінального права, кримінального процесуального права та криміналістики.
Склад команди: 3 особи, які навчаються в ВНЗ України.

Для участі необхідно:
Заповнити до 23.59 год. 23 вересня 2016 р. заявку на участь в заході:
http://vk.cc/5vxuc3
Сплатити організаційний внесок до 5 жовтня 2016 року:
- 325 грн. – для учасників, які є членами Ліги студентів АПУ.
-425 грн. – для учасників, які не є членами Ліги студентів АПУ.
Організаційний внесок покриває витрати на одну особу пов’язані з харчуванням учасників, друком роздаткових матеріалів, придбання необхідних для проведення слідчих дій матеріалів. Проїзд учасниками не відшкодовується.
- 400 грн. - для учасників, які є членами Ліги студентів АПУ.
- 500 грн. - для учасників, які не є членами Ліги студентів АПУ.
Організаційний внесок включає проживання на одну добу!
Посилання на офіційний сайт Ліги студентів АПУ:
http://ligauba.org.ua/?p=7452
Організатори:
1. Хмельницький осередок Ліги студентів АПУ;
2. Відділення АПУ в Хмельницькій області;
3. Хмельницький університет управління та права;
Змагання в Інтернеті:
http://vk.com/inves.actions
Контактні особи:
1. Сулима Іванна (звертатись стосовно питань Положення про змагання, умов проведення, інших організаційних питань, що стосуються безпосередньо змагання)
(096) 71 87 358
2. Урода Олександр (звертатись стосовно питань зустрічі та поселення учасників, часу відпочинку тощо)
(098) 72 27 537