Вперше в Хмельницькому відомий акушер-гінеколог Наталія Лелюх!
Кожна жінка варта найкращого! Для того, щоб бути здоровими, потрібні знання, розуміння власного організму. Запрошуємо Вас отримати ці знання в доступній формі і зробити ще один крок до здоров"я!

Отож, поговоримо про:
1) Гормони в житті жінки. Розмовляємо на тему які гормони і як виробляються в жіночому організмі, за що вони несуть відповідальність, що впливає на «правильність» синтезу і розподілу гормонів. Які зміни в житті повинні дати сигнал жінці, що в її гормональній системі є збій, а на що не варто звертати уваги. Чим відрізняється синтез Прогестерону до вагітності і під час вагітності. Що таке менструальний цикл і як реагувати на його зміни. У які дні циклу не варто ходити до косметолога і в спорт зал
2) Гормонозалежні захворювання. У репродуктивному віці жінку завжди підстерігає вагітність, а якщо жінка від неї активно ухиляється, то гормони починають нам «мстити» за нереалізованість. Або із самого початку у обміні гормонів «щось йде не так». Тому в діагнозі звучить: міома матки, поліп ендометрія, дисфункціональна кіста яєчника, ендометріоз і інше. Що це за хвороби? Як з ними бути і як уникнути вироку - поговоримо на цій лекції.
3) Передчасне виснаження яєчників і клімактеричний період. Поговоримо про час, коли функція яєчника згасає і турботу про жіноче здоров'я беруть на себе інші органи ендокринної системи, про час, коли жінка перестає бути цікава природі з точки зору продовження роду людського. На жаль, цей час може настати набагато раніше, ніж горезвісний «ягідний вік». Що може бути причиною і як поводитися в ситуації несподіваної старості, що таке замісна гормональна терапія та як вона може допомогти - буде обговорюватись на цій лекції.

Ведуча: Наталія Лелюх – відомий гінеколог-ендокринолог з 18-річним досвідом роботи, засновник «Жіночого клубу».

Де? Коворкінг "Тетріс", Либідь Плаза", 3 поверх
.
Як взяти участь?
Зареєструватися за телефоном 098-7-833-803
Або за посиланням https://goo.gl/forms/6TyMVhiBVEPFE5Sd2

Тривалість семінару з 11:00 по 18:00
.
Вартість 300 грн.при сплаті до 12.10.16 знижка 50 грн!