Запрошуються хмельничани до монотеатру «Кут» 10 листопада, о 19.00, на показ мономістерії «Магія душі» за книгою Лева Силенка «Мага Віра». Постановка та виконання народного артиста України Володимира Смотрителя. Квитки можна придбати у касі театру з 10.00 до 19.00 години.

«Мага Віра» — фундаментальна праця українського філософа Лева Силенка — лідера руху за утвердження серед українців Рідної Української Національної Віри. Книга видана українською мовою у Нью-Йорку у 1979 році на 1427-ми сторінках.

Є написані гори книжок, у яких то заперечується існування душі, то доводиться існування душі. У релігіях Євразії є десятки відповідей на питання “Де є душа?”: “душа в крові”, “душа в очах”, “душа в серці”, “душа у голові”, “душа в печінці”, “душа в легенях”.
Справді, душа — це людина: немає душі — немає людини. Є в нас вислів, що мова — душа народу. Правильно! Яка мова — такі й люди. У тварин є мова — вони розмовляють при допомозі звуків і рухів. У них тваринняча мова, неусвідомлена: вони знають значення звуків і при допомозі них спілкуються.
Людина при допомозі мови виявляє мислення, хвилювання, переживання. У мові виражена вдача народу, розвиток його “я”, спосіб мислення. Північні варвари забороняли українцям в Україні мати українську мову, мова — душа народу. Вони забороняли українцям мати українську душу, вдачу, самобутність.”Немає мови — немає людини” – уривок із книги «Мага Віра».