Студенти університетів та коледжів змагаються у художній самодіяльності.

Шоу-проект «АРТ-СТУД-ФЕСТ» у Хмельницькому відбувається вперше. Це загальноміський конкурс з художнього аматорського мистецтва серед навчальних закладів 2-4 рівнів акредитації. Ідея проекту належить Сергію Щербанюку, заступникові директора Хмельницького міського будинку культури.

Перший етап проекту завершився 1 листопада. Це були відбіркові тури всередині самих навчальних закладів, там відбувалися огляди художньої самодіяльності і відібрали кращі номери.
Організатори переглянули близько 60 номерів, об'їздили 7 вищих навчальних закладів у Хмельницькому і записали близько 40 відеоробіт, що потрапили у півфінал.

Зараз триває другий етап конкурсу – онлайн-голосування. Переглянути номери і проголосувати за учасників можна до 14 листопада. А на міжнародний день студента, 17 листопада, відбудеться фінал шоу-проекту, де й визначать основних переможців конкурсу, а один з ВНЗ стане володарем Гран-Прі.

У кожній із чотирьох номінацій: музичне, хореографічне, образотворче і декоративно-прикладне мистецтво, театральне мистецтво і оригінальний жанр, можна було представити по три номера.
Кращі номери відзняли і зараз стартував вже другий етап конкурсу – інтернет-голосування. Переглянути виступи і проголосувати за учасників можна на ютуб-каналі за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=UnK9zzb6uos&list=PLydlNDCmyI2cHj4fk1588GL8eZ356hjox. Голоси – це «лайки» під записами номерів учасників. І ті ролики, які наберуть найбільшу кількість вподобань, пройдуть до заключного етапу конкурсу, який відбудеться 17 листопада.

У фіналі буде представлено по п'ять найкращих номерів у всіх номінаціях, і від кожного окремого ВНЗ – не більше одного по кожній з них. Учасників судитиме професійне журі, і за підсумками відбору визначать переможців. А найголовніший приз, Гран-Прі фестивалю, отримає той начальний заклад, номери учасників якого наберуть найбільшу кількість балів у всіх етапах конкурсних відборів. Це буде чек на певну суму коштів. На перший раз планується виділити не менше 3 000 грн. Для зміцнення матеріально-технічної бази студентської самодіяльності закладу.

Фінал шоу-проекту і заключний концерт відбудеться 17 листопада у приміщенні Хмельницького міського будинку культури.

Юлія Ковальчук, режисер-постановник фіналу конкурсу, розповіла, що перед фіналом відбудеться дві закриті репетиції.

У фінал потраплять кращі з кращих. Так як у наявності є анкети усіх учасників, відзняті ролики їх номерів, тому міський будинок культури обов’язково залучатиме цих дітей до загальноміських концертів. Адже фестиваль створений саме для того, щоб студенти виступали не лише на закритих заходах у своєму навчальному закладі, а щоб про них дізналося все місто.