Вельмишановні пані та панове!

Маю за честь повідомити Вам, що у березні 2017 року в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва проходить виставка щорічного Міжнародного Салону-турне художньої фотографії «З любов’ю до Жінки» (www.galleryprostir.com) – всесвітньо відомого конкурсу для фотохудожників усіх країн та турне виставок по містах України, столицях та великих містах світу. Салон проходить під патронатом провідних федерацій фотомистецтва:
─ Всесвітня федерація фотомистецтва – FIAP (www.fiap.net)
─ Королівське фотографічне товариство – RPS (www.rps.org)
─ Європейський фотографічний Союз – ISF (www.image-sans-frontiere.com)
─ Міжнанародний союз фотографів – UPI (www.upiphoto.com)
Реалізує проект Фотогалерея Юрія Тітовця громадської організації «Галицький Клуб «Інтеграція».
Основна мета Салону – сприяння розвитку сучасного фотомистецтва, відкриття нових талантів, обмін досвідом між фотографами, розширення інтеркультуральних зв'язків, дружби між народами, формування платформи для укріплення ділових відносин України із столицями та великими містами усього світу.
Салон створений у 2006 році на честь святкування 750-річчя заснування Львова. Від самого початку існування Салон привертає увагу багатьох відомих постатей. У 2006 році експозицію відвідали представники Уряду та Парламенту України, дипломатичні представники різних країн, акредитовані в Україні, діячі культури, мистецтва, представники влади та бізнесу. У 2008 році почесними гостями Салону були Її Високість Принцеса Австрії та Люксембургу Аніта фон Хохенберг зі своїм чоловіком графом Андреас Бардо. У 2009 році головою жюрі був Екс-Президент Словацької Республіки п. Рудольф Шустер. У 2011 році у Празі виставка Салону проводилась під патронатом члена Парламента Чеської Республіки пані Анни Путнової — голови комітету з питань культури та мистецтва. Виставки у Пафосі 2011-2012 років проходили під патронатом мера міста п. Савваса Вергас у рамках промоції Пафоса як «Європейської культурної столиці - 2017».
Стало доброю традицією проведення виставок Салону в рамках святкування видатних подій містами з активним залученням представників влади, дипломатичного корпусу, представників бізнесу, творчої інтелігенції, студентів та молоді.
Проект підтримують Міністерство культури України, Міжнародна Дипломатична Місія Народної Дипломатії «Європейська Україна», обласні державні адміністрації, міські ради, а також дипломатичні представництва багатьох країн світу, акредитовані в Україні.
У 2014 році відбулися виставки Салону-турне «З любов’ю до Жінки» у столицях та великих містах України: Львові, Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Чернігові, Чернівцях, Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Рівному, Тернополі, Івано-Франківську. А також у Празі (Чеська Республіка), Кракові, Гданську, Любліні (Польща), Пафосі, Нікосії, Лімасолі (Кіпр), Хуаншані (Китай), що є нашими постійними містами-партнерами, у яких ми відкриваємо виставки Салону щорічно.
Салон є світовим конкурсом та відомою виставкою. У 2015 році у конкурсі взяли участь 1056 фотографів з 48 країн світу. На розгляд жюрі були представлені 8046 фотографій, з яких відібрали 641 кращу роботу для проведення експозиції та розміщення в альбомі Салону. 
Враховуючи велике значення Салону в культурному, економічному та соціальному житті, широкі можливості для різноманітних іміджевих заходів та бажання великої кількості людей відвідати експозиції кращих робіт відомих фотографів з усього світу, маю за честь запросити Вас до партнерства в даному проекті.
Цей рік є особливим для нас, адже зараз проводиться вже 11-ий щорічний Міжнародний Салон-турне художньої фотографії «З любов’ю до Жінки».
За плечима — довгий шлях, і ще довша дорога чекає нас попереду. Тому ми хочемо підбити підсумки останніх 10 років успішного проведення і презентації нашого Салону.
До експозиції в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва увійшло 50 найкращих робіт, які отримали найвищі нагороди та відзнаки Салону, 55 авторів з 24 країн світу. 
Дуже важливо відмітити, що 16 робіт належать українським авторам.