Кожна дівчинка мріє про красиве плаття, однак не завжди це вдається втілити в життя, адже знайти ідеальне плаття не так вже просто. Давайте спробуємо намалювати ідеальну сукню, як вам точно сподобається!❤❤ 

1. Починаємо малювати сукню з його форми. Якщо ви хочете намалювати довге плаття, вам потрібно тільки подовжити нижню частину цієї форми.

2. Якщо у вас вийшло, як на малюнку, тоді продовжуємо. Починаємо розділяти верхню частину прямими лініями, як показано на зображенні нижче.

3. Тепер поетапно намалюємо нижню частину сукні, тобто його поділ. Якщо ви малюєте плаття олівцем, тоді потрібно стерти те місце, де у нас буде пояс і бант.

4. На цьому етапі намалюємо бант. Можете намалювати його посередині, з іншого боці і навіть ззаду – як ви самі побажаєте, головне, щоб вам подобалося. Можна намалювати кілька бантів.

5. Тепер малюємо складки сукні поетапно. Деякі доходять лише до середини спідниці, а деякі – до самого пояса.

6. Домалюємо шию, плечі і ноги.

7. Розфарбуйте сукню за власним смаком, як вам подобається. Можна намалювати візерунки, або розфарбувати верх і низ в різні кольори.

Готово, тепер ви знаєте, як намалювати плаття поетапно і можете виставляти малюнок своєї сукні у своїх соціальних мережах з хештегом #сукнямріївіддитячоїпланети #сукнямріївідміссдм #сукнямрії