Хто головний у театрі? Актор, режисер, декоратор, музикант, освітлювач, костюмер, гример… Усі. Що головне в театрі ? Справжня емоція, прості й складні людські стосунки, показ життя, таким, як воно є… Для кого це все? Для глядача. Він – головний. Без нього вистава не буде жити…

Тому саме глядач виступає в ролі найголовнішого та найкомпетентнішого журі у Всеукраїнському щорічному Фестивалі-конкурсі «ART-UKRAINE». Як це відбуватиметься? Громадська організація «Народна Україна» вирушає в театральний тур по всій Україні для того, щоб оцінити, підтримати, популяризувати одне з найважливіших і надзвичайних видів мистецтва – театральне. Кожен відвідувач театру матиме змогу висловитися з приводу переглянутої вистави, а результати соцопитувань визначать 5 переможців з усіх регіонів України.

У рамках Фестивалю-конкурсу «ART-UKRAINE» очікуйте на різноманітні мистецькі заходи, перформанси, концерти, вистави, презентації, форуми та дискусії для обговорення питання стану та проблем розвитку сучасного театрального мистецтва в Україні. І все це – на сторінках засобів масової інформації, у соціальних мережах і таке інше.

Сколихнемо театральний світ разом!

Громадська організація «Народна Україна» нікого не залишить поза дверима до театру. До перегляду вистав залучатимуться представники вразливих верств населення. Це родини, які потрапили в скрутні обставини, діти-інваліди, внутрішньо переміщені особи, учасники бойових дій, пенсіонери та ін. Театр відкритий для всіх! І кожен має право голосу.

Чим усе закінчиться? На Вас чекає фінал у Києві! 5 переможців зіграють свої вистави на столичній сцені. І разом із професійним журі буде обрано найкращого. А далі – подарунки переможцям, урочисте нагородження, віншування кращого театрального колективу 2017 року.

«ART-UKRAINE» – головна подія театрального сезону 2017!Приєднуйтеся! Творімо нашу Україну разом! Культурну, високодуховну, розвинену та квітучу!

Умови проведення Фестивалю-конкурсу «ART-UKRAINE»

 

Термін реалізації Фестивалю-конкурсу: березень – липень 2017 року.

Географія Фестивалю-конкурсу: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька (територія, підконтрольна Україні), Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області України.

Учасники: проектом передбачено запрошення до участі академічні театральні колективи обласного рівня.

Реалізація проекту передбачає наступні етапи:

  • Проведення відбіркового туру – перегляд організаційним комітетом конкурсних вистав на «рідній сцені» театру (період: з квітня по червень 2017 року). Передбачається обрання 5 колективів – переможців етапу. На цьому етапі переможців обирають виключно глядачі.
  • Конкурсний етап в м. Києві. На цьому етапі переможців обирає професійне журі із залученням відвідувачів вистав.
  • Нагородження переможців та учасників Фестивалю-конкурсу. Так, передбачається, що всі учасники другого етапу Фестивалю-конкурсу отримають цінні подарунки, а головний переможець буде нагороджений грошовою премією.

 

Розбудовувати нову Україну, отримувати високі результати економічного й соціального розвитку – неможливо без духовної основи. У цьому переконана команда Громадської організації «Народна Україна».

Наше бачення прогресу країни повністю спирається на витоки української духовності та культури. Тому презентуємо Вам широкомасштабний культурний проект «ART-UKRAINE».

Що Ви знаєте про український театр? Нічого? Тоді ми йдемо до Вас!

Всеукраїнський щорічний Фестиваль-конкурс «ART-UKRAINE» – це подія в мистецькому житті України. І не лише в мистецькому.

Це створення спільної інформаційної платформи для влади та громадськості з метою обговорення та вирішення проблем розвитку культури в Україні та театрального мистецтва зокрема. Це повний зріз та аналіз стану розвитку  даної сфери по всій Україні.«ART-UKRAINE» – це реальні справи на благо розвитку культури в Україні.

Крім того, це допомога вразливим верствам населення, а саме – родинам, які потрапили в скрутне становище, пенсіонерам, ветеранам, інвалідам, учасникам бойових дій, внутрішньо переміщеним особам, людям з особливими потребами. Яким чином? У першу чергу, залученням їх до перегляду вистав на пільговій/безоплатній основі. Адже кожен має право долучитися до прекрасного, розвиватися духовно, відчути себе повноцінним членом нашого суспільства… «ART-UKRAINE» – це мистецтво доступне для кожного.

Також у рамках Фестивалю збиратимуться пожертвування та благодійні внески для адресної допомоги тим, хто її особливо потребує. А також проводитимуться круглі столи, де обговорюватимуться шляхи вирішення соціально значущих проблем в даному регіоні за участю представників влади та громадськості.«ART-UKRAINE» – це пряма допомога вразливим категоріям населення в кожному куточку України.

А що ж головні винуватці події – театри? Для них «ART-UKRAINE» – це нові глядачі, розширення їх кола, вихід на новий щабель популярності в суспільстві. Це нові відкриття – обмін професійним досвідом, нові методи в роботі, модернізація театрального мистецтва, творчі пошуки й натхнення. Це нові обличчя – пошук талановитих акторів, режисерів, митців по всій Україні.«ART-UKRAINE» – це фестиваль, що сколихне весь театральний світ.

Якщо Ви – активна й небайдужа людина, свідомий громадянин, любите театр, любите свою культуру, хочете брати участь у розбудові нової України – ми чекаємо на Вас у громадській організації «Народна Україна»!

Якщо Ви – громадська організація та маєте спільні з нами погляди, цінності та принципи – Ми чекаємо на Вас у якості партнера!

Якщо Ви – представник бізнесу і хочете зробити його соціально відповідальним, брати участь у конкретних справах з розбудови України або Ви просто любите театр  – долучайтеся до нас у якості спонсора та партнера!

Ми відкриті для кожного з Вас!

 

Контактні дані: 044-288-07-53, 068-989-75-32, e-mail: [email protected]

Слідкуйте за подіями Фестивалю-конкурсу «ART-UKRAINE» на сайті Громадської організації «Народна Україна»www.nu.org.ua, у соціальних мережах, а також на всіх сайтах та в засобах масової інформації, що висвітлюють питання культури.