До 105-річчя з дня народження. Твори надані з приватної та музейної колекції.

Михайло Ліщинер належить до покоління львівських митців 1960-80-их рр., мистецтво яких увібрало в себе кращі традиції галицької художньої культури та авангардних течій початку ХХ ст. Тематичний діапазон його творчості відображає провідні тенденції львівської художньої школи з її орієнтиром на європейську культуру зазначеного періоду. 
Ретроспективна виставка «Спогади» до 105-річчя від дня народження митця пропонує по-новому осмислити творчість Михайла Івановича, простежити її еволюцію крізь призму живописних полотен з колекції Хмельницького обласного художнього музею (10 полотен) та робіт, наданих родиною художника (19 полотен). 
Картини, представлені у експозиції, дають змогу відмітити етапи становлення манери художника від імпресіоністичних пошуків (в ранніх роботах) до принципів декоративності та неопримітивізму 1980-90-их рр., для якого характерна площинність та символічність, завдяки якій художник намагався відтворити максимально значимі образи. 
Роботи Михайла Ліщинера зберігаються в Львівській галереї мистецтв, Національному музеї ім. Андрея Шептицького у Львові, Кишинівському художньому музеї, Хмельницькому обласному художньому музеї (24 полотна, 11 з яких автор ще за життя подарував ХОХМ), а також в приватних колекціях України, Росії, США, Німеччини, Ізраїлю, Англії.