Їх пісні підривають танцполи і чіпають душі. Їх пісні знають напам'ять і підспівують в унісон.


У житті кожного артиста важливі, як успіх - Слава, так і перемога - Вікторія. Свої успіхи і перемоги група НеАнгели розділить разом з шанувальниками в осінньому концертному турі містами України.


НеАнгели вирішили довго не думати над назвою і відправитися в тур імені себе - SLAVAVICTORIA.У групи є все для цього: супер-хіти, всеукраїнська популярність, перші рядки в численних хіт-парадах і, звичайно, незмінні вокалістки Слава і Вікторія. НеАнгели - єдина жіноча група в українському шоу-бізнесі з  унікальними низькими голосами, повноту яких найкраще розкривають живі виступи. Кожен концерт - це шоу світового масштабу, кожна пісня - кіно з експресією і душевними переживаннями. Тут і трагедія, і драма, і комедія.

Також група унікальна в своїй щирості, адже не дарма НеАнгели носять негласний статус «Співаючі серцем». Тур стартує 10 жовтня в Черкасах, а його географія охопить 25 міст України. Спалахи захоплення, душевні пориви і переживання не оминуть слухачів стороною під час шоу SLAVAVICTORIA, яке обіцяє багато сюрпризів і несподіванок. Над його створенням вже працюють самі культові персони шоу-бізнесу, чиї імена поки тримають в секреті.


Ознайомитися з графіком туру і купити квитки можна за посиланням: karabas.com

Офіційний сайт: http://www.mamamusic.net