У Виставковій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (вул. Проскурівська, 65) відкривається виставка творів знаної в Україні художниці Надії Борецької та її сина – Вадима Піщерського.

Надія Анатоліївна член Національної спілки художників України, Хмельницької міської художньої студії «Рукотвори», має велику кількість персональних виставок в нашому місті та далеко за його межами. Її роботами милувались не лише в багатьох містах України, але і в далекій Каліфорнії, братніх Литві і Молдові, дружній Польщі і в Росії. З творами її сина також обізнані  хмельничани, адже виставлятись разом з творами матері він почав ще будучи студентом Львівської академії мистецтв.

На нинішній виставці, приуроченій до ювілею Надії Борецької, представлено біля 80 творів, серед яких більше 30 – живопис, більше 10 – графіка, решта – твори з художнього розпису тканини, ляльки-мотанки, авторські ляльки й інші іграшки, роботи в стилі «печворк», а також твори, виконані з природних матеріалів. Це невипадково, адже впродовж останніх 7 років саме Надія Анатоліївна очолює відділення декоративно-прикладного мистецтва в ХДШО та ДПМ, навчаючи юні обдарування традиційних ремесел і новітніх технологій у виготовленні творів як повсякденного вжитку, так і робіт, які милують око, роблять життя затишним і комфортним.

Надія Борецька – лауреат міської премії імені Богдана Хмельницького, стипендіат Хмельницької міської ради. Відвідувачі виставки зможуть насолодитись «спілкуванням» з вже відомими творами художниці, а також з новітніми, зовсім «свіжими» роботами, виконаними спеціально до цієї виставки. Запрошуємо всіх відвідати вернісаж, який відбудеться 24 травня о 16.00.