У Кам’янці-Подільському 21-річного місцевого жителя побили до смерті (Фото)

9 листопада о 5 годині до Кам’янець-Подільського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що до реанімаційного відділення, міської лікарні, доставлено невідомого молодого чоловіка з численними тілесними ушкодженнями. Від отриманих травм юнак помер. Поліція закликає не бути байдужими та повідомити про будь-яку відому інформацію. 

Дізнаємося зі сторінки у Фейсбук начальника Кам’янець-Подільського відділу поліції Володимира Калашника. Так, у результаті проведеної перевірки було встановлено, що потерпілий це 21-річний мешканець міста. Правоохоронці проводять необхідні слідчо-оперативні дії для встановлення усіх обставин події.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 КК України «Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, чи з мотивів расової, національної або релігійної нетерпимості, або вчинене на замовлення, або таке, що спричинило смерть потерпілого».  Карається такий злочин позбавленням волі на строк від семи до десяти років.

З будь-якою інформацією з приводу цієї події звертайтеся до Кам’янець-Подільського відділу поліції, або за телефоном 102.